Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hetes terhes vagyok, és...

8hetes terhes vagyok, és 3napja eszméletlenül fáj a fejem. Algoflexet vagy algopirynt lehet bevenni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
lásd egy kérdéssel feljebb, a kiemeltek közt
2010. jún. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, az Algopyrint lehet szedni az első trimeszterben.De a Rubophen az a gyógyszer, amit az egész terhesség alatt lehet.Érdemes venni egy dobozzal, mert bármikor szükség lehet rá, és jó, ha van.Ezt nekem a háziorvosom mondta, de szerencsére eddig nem volt rá szükség.Én az enyhébb fejfájást egyszerűen oldom meg: iszok egy kávét.Persze a leggyengébb fajtából.( főleg 3 az 1-ben) A benne lévő koffein segíthet ezen.Nekem ez mindig bevált.De ha erős a fájdalom, akkor semmit nem ér.
2010. jún. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! még a Panadol az amit belehet venni terhesség alatt.
2010. jún. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Algoflexet semmi képpen sem.Algopirint szokták mondani a dokik hogy azt lehet,de szerintem hívd fel a dokidat és ő pontosan meg tudja mondani hogy mit szabad és a tájékoztatóban is le van írva azt mindenképpen olvasd el még akkor is ha a doki javasolta.

22hkm

2010. jún. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Panadol! Kismamaként és szoptató anyukaként is lehet!
2010. jún. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is panadolt vettem be, mikor nagyon fájt.Azt szabad...meg dőlj le aludni ha tudsz, az a legjobb.
2010. jún. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egy fél algopyrint vegyél be, azt lehet. Rubophent ne inkább, és nézz szét homeos bogyók között, minden panaszra találsz, de az én fejem nem fájt, így arra nem tudom, mit lehetne. Patikában érdeklődd meg.
2010. jún. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Paracetamol származékokat lehet, szóval PANADOL!!!!
2010. jún. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!