Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mennyi lehet...

Terhesség alatt mennyi lehet a normál vércukor-ingadozás, az sosem állandó mégis azt mondják az ingadozás árt a magzatnak?

Figyelt kérdés
Az egészséges szervezet vércukra is mindig más éhgyomorra, evés után stb. Azt írják több helyen hogy a vércukor-ingadozás miatt oxigén-hány léphet fel a magzatnál. Nade az nem lehet állandó evés előtt, után, mozgás után stb. Hogy kell ezt értelmezni akkor?

2018. okt. 2. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak arra értik, se ne éhezz, se ne falj be egy egész tortát.
2018. okt. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy egészséges embernek néha 4, néha 6 a cukra nem számít ingadozásnak. Én cukorbeteg vagyok, ha nem eszek lemegy 3-ra, ha nem tartom be a diátát, akkor felmegy mondjuk 15-re. Na ez az ingadozás. Persze ez csak egy példa. Ez terhesen nem megengedhető (egyébként sem, de akkor csak engem károsít).
2018. okt. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nekem az első vérvételnél normál volt, aztán mikor elkezdtem édességet enni (édes szájú vagyok és azt kívántam) akkor a maximális alatt volt épphogy. Egy fertőzés miatt kevesebb cukrot ettem, szinte minimálisat akkor meg nagyon alacsony volt. A kislányom makk egészségesen jött világra, a cukra egy picit volt alacsony, kapott egy injekciót és kész. Azóta is minden rendben van vele.


Jó babavárást! :)

2018. okt. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!