Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10nap alatt 5mm nőtt az embrió?

10nap alatt 5mm nőtt az embrió?

Figyelt kérdés
5hetes voltam 10napja akkor volt 3mm, ma 8mm és 6hetes terhes vagyok. Szívcsőpulzálás már 5hetesen volt. Itt azt olvastam 1mm-t nő az embrió így arra számoltam, hogy nagyobb, többet nőtt.
2018. okt. 2. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha szivmukodes azota is van es ho, akkor ne aggodj.

Ilyenkor nagyon gyakori, hogy elmerik.

Nekem a jelenlegi terhessegemnel 3 uh volt 6 es 9 het kozott, ebbol az utolson sikerult csak ugy merni, hogy kb egyezett a mensivel (es kesobb is ennek megfelelo volt a 12 hetesen).

Az elson 5 nappal kisebbnek tunt, a masodikom mar masfel hettel, gyakorlatilag ugy tunt, hogy alig nott az elozo uh ota.

4 nappal kesobb ujra raneztek es valamilyen “csoda folytan” ennyi ido alatt a 13 mm-esbol 25 mm lett... akkor egymas utan haromszor is leellenoriztek es mindig 25 mm jott ki.

Szoval kb biztos, hogy el volt merve.

Igy en azt mondom, hogy amig a szivmukodes stabil, addig nem kell aggodni.

2018. okt. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 7 hetesen 8 mm volt a babám, én is kicsillettem. Azóta szépen növekszik. :)

12hkm

2018. okt. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. 6+3 hetesen csak petezsakot és szikhólyagot látott a doki. Mondta is, hogy már látni kellene embriót is, de nem volt. Rendesen beparáztam, régóta vártunk rá. Pedig pont felidőben volt ovum, tudom, mert ovu teszteltem.

Múlt pénteken voltam dokinál, akkor voltan 11+3 hetes, és 51mm volt a babám, ez 11+6 napnak felelt meg. :)

2018. okt. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!