Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6. héten nem érzek semmit, ez...

6. héten nem érzek semmit, ez okés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!


Kicsit parázok, mert 5 hetesen voltunk dokinál, aki látott egy 4 mm-es petezsákot, múlt héten. Akkor voltak alhasi fájdalmaim, ilyen hasszurka, mindjárt megjön érzés.


Most pár napja nincs. Melleim fájnak reggelente kicsit, de csak amíg fel nem kelek. Semmi kellemetlen tünetet nem észlelek.

Azon parázok, hogy ugye nem halt el a terhesség? Ez így okés, hogy megszűntek a tünetek??



2018. okt. 3. 06:02
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Minden okes egy terhesseg alatt ha nincs nagyon eros hasgorcs es verzes. Ne aggodj addig, jol lesztek. Annak pedig, hogyha elhal a terhesseg sajnos nincs kulonosebb jele. Egy par nap vagy egy het mulva mar hallhatod a szivvereset es az lehet segiteni fog, hogy ne stresszelj. Boldog babavarast kivanok neked!
2018. okt. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a nyugtató szavakat. :)

Biztonság kedvéért beszerzek itthonra egy szívhang figyelőt. Abból baj nem lehet. :)

2018. okt. 3. 06:23
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

A szivhagnhallgato jo, de csak a 12. hettol.

Gorcsolgeteseken kivul nekem abszolut semmi nem volt. Mintha terhes se lettem volna. Csak nott a hasam szerencsere.

De meg barmi lehet, ez meg korai terhesseg. Meg johetnek akar rosszulletek.

2018. okt. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Örülj neki!! Nem túl kellemes 6 hétig szenvedni :/ 4. -5. héten rettentően kívános voltam, aztán egyiknapról a másikra hirtelen változott

6.héttől rettenetes hányingerrel,szagundortól,mellfájdalomtól,öklendezéstől, egésznapos émelygéstől szenvedtem...nonstop napi 24.ben

14 hetes vagyok most már szerencsére csak néha vagyok rosszul, de az étvágyam még nem tért vissza

2018. okt. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Semmit sem kell érezned, csak érezhetsz
2018. okt. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Teljesen rendben van.
2018. okt. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

Ne izgulj, ez még nem ad okot aggodalomra. A szívhang figyelő jó és még sem. Valaki már a 12-dik héttől ügyesen megtalálja vele a szívdobogást. Másnak meg csak plusz stresszt okoz, mert a 16. hétig hol meg van, hol nincs. És ez utóbbi bizony ijesztő lehet.


Nekem nem volt, és 23 hetesen még a védőnőnek is beletelt egy-két percbe mire megtalálta. De nem izgultam mivel közben végig ficánkolt.

2018. okt. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia.


Nem kell aggódnod. Nekem a 8. hétig a mellfeszülésen kívül semmi bajom nem volt, az is csak néha-néha. Aztán 8. héttől 13-14. hétig végig hánytam. Terhesvitamin és még a vizet is. Amúgy sem voltam elhízva, de lefogytam 42 kilóra (magasságomhoz képest 54 kg lett volna ideális)

Undorodtam minden szagtól. Szegény párom parfümöt és még tusfürdőt sem használhatott mert nem bírtam megmaradni mellette :)


Örül, hogy nincs bajod később még lehet.


Ahogy írták előttem a szívhang figyelő nem csak hasznos lehet. Nálam a védőnő 5-10 percig kereste a szívhangot mire megtalálta, ha nem mocorgott volna tuti pánikolni kezdek.


Meglátod nem lesz gond, boldog babavárást!

2018. okt. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi!! :) Tegnap óta végre megnyugodtam, voltak jelek, nagyon lájtos hasszurka, meg a mellem is durván változott pár nap alatt.


Azért bízom benne, hogy nem is jönnek vissza a kellemetlen tünetek. :)

2018. okt. 4. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!