Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » IR miatt merckformint szedek,...

IR miatt merckformint szedek, a gyógyszer nélkül a szigorú diéta ellenére is rosszak az értékeím, így vállalhat az ember babát?

Figyelt kérdés
Most próbálok leállni a gyógyszerről, doki azt mondta terhesen nem szedhetem, viszont a bogyó nélkül meg-megugrik a cukrom. Ilyenkor mi a teendő?
2018. okt. 9. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt kapsz majd más típusú kezelést, ami nem árt a babának.

Orvosi utasítás nélkül ne hagyd abba csak úgy a szedését, azzal jót semmiképp sem teszel, hogy kísérletezel.

2018. okt. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Még teherbeesés előtt be kell állítani a cukrod. Ha a diéta nem elég, akkor inzulin kell. Magas cukorral ne ess teherbe.
2018. okt. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha az értékek nincsenek rendben, nagy valószínűséggel teherbe sem tudsz esni!
2018. okt. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én katasztrofális értékekkel estem teherbe, nem volt tervezett a baba. Ugyanígy IR, Meforalt szedek, pajzsmirigy se jó, stb. Amint kiderült, azonnal rohantunk dokihoz hogy tanácsot kérjek, lehet-e baja így a babának, inkább vetessem el, vagy van esélye egészségesnek lenni. A doki azt mondta ha nagyon odafigyelek, teljesen egészséges lesz a baba, ráadásul a Meforalt is szedhetem tovább nyugodtan, mert azt terhességi cukorra is fel szokták írni. Most vagyok 28 hetes, gyönyörűen fejlődik, a vizsgálatok alapján teljesen egészséges. Úgyhogy kitartást, és mindig van esély! :)
2018. okt. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen 4-es, esély mindig van, a te eseted szép és jó, csak a többség kritikán aluli értékekkel teherbe se esik, vagy elvetél. Te szerencsés vagy, de nem ez az általános.
2018. okt. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!