Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 31 hetes vagyok ezen a...

Ha 31 hetes vagyok ezen a héten mikor fogok szülni szerintetek?

Figyelt kérdés
(azért mert minden orvos mást mond egyik novembert egyik decembert)
2018. okt. 10. 10:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Úgy 9 hét múlva?


De lehet hogy 6 hét múlva, esetleg 11 hét múlva?

2018. okt. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az egyik orvos azt mondta 36 hetesen már 40 hetes terhes vagyok

Azért kellene november 18 megszulnom a másik meg azt hogy december 5

2018. okt. 10. 10:21
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem tök mindegy?


Nyugi, bent nem marad ;)

2018. okt. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Aki nem tudd normálisan válaszolni húzzon inen el ez nem vicc
2018. okt. 10. 10:23
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Ezt nem lehet előre tudni. A baba méretei alapján és/vagy utolsó menzesz alapján szoktak kiírni. De annyi eszed legyen hogy tudd, senki nem jós! Honnan tudná a neten bárki hogy te mikor szülsz, ha még a vizsgáló orvosok is mást mondanak?!
2018. okt. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

" Aki nem tudd normálisan válaszolni húzzon inen el ez nem vicc "


És megint egy ilyen szül, persze ezek szaporodnak mint a nyulak.

2018. okt. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező: én az első orvosnak hiszek. November 18-án fogsz szülni, aznapra ne csinálj más programot!

;-)

2018. okt. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A 12. héten megfelelt a magzat a méretének vagy módosították a terminust (a szülés várható időpontját)? Mert addig egyformán fejlődnek, utána már azt írják rá a papírra, hogy a méretei szerint hány hetes átlagnak felel meg, de ha 31 hetesen 33 hetes nagyságú volt, akkor az nem azt jelenti, hogy hirtelen öregebb vagy hamarabb jön, hanem hogy 2 héttel nagyobb, mint az átlag. Szóval azt nézd meg, hogy a 12. heti UH-n mekkorának mérték és aszerint számolj.

Egyébként meg a babáknak csak 5% születik a kiírt nap környékén, a többiek plusz-mínusz két héttel később vagy előbb indulnak meg (ha hagyják maguktól), és még vannak koraszülöttek is ugye. Szóval ez inkább túlhordás esetén fontos információ.

2018. okt. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Bizony bizony, ahogy #7 is írja. Esetleg palackpostával küldhetnél neki üzenetet, hogy a baba is tudja már. Mert szegény idáig valószínűleg nem olvasta a leleteidet.


Idióta. Mégis milyen normális választ vársz egy ilyen osotba kérdésre? Ha a két szakvélemény egyezne még akkor is lehet két hét eltolódás ide-oda...

2018. okt. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

Milyen kedves vagy....ja, nem😕


Én pl 31 hetesen nem ezen gondolkoztam, mivel bő 2 hónapod van még nem is nagyon értem...már holnap szülni akarsz? Nekem 39 hetesen indult, addig intéztem a dolgaimat, nem azon kattogtam, hogy mikor indul...ne parázz, ha itt az idő jönni fog...az utolsó időkben legyél 'készenlétben'...nekem is azt mondta, hogy akár már szilveszterkor érkezhet, január 12-re voltam kiírva mégis január 8-án érkezett...hozzá teszem az uh-gép mindig más dátumot adott...volt, hogy január 21 volt, hogy január 3...

2018. okt. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!