Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti otthon is mértétek a...

Ti otthon is mértétek a vérnyomásatok terhesen a biztonság kedvéért, vagy csak a dokinál havi egyszer megmérték?

Figyelt kérdés

2018. okt. 11. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mértem minden este. Az orvos javasolta.
2018. okt. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak a védőnő mérte havonta egyszer
2018. okt. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van mérőm, ha az eszembejutott, megmértem. 1-2 hetente.
2018. okt. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mérte az orcos és a védőnő is havi egyszer.közben az üzemorvos is 2-szer, amikor kijött a céghez.



Otthon csak azért mértem, mert a terhességem alatt bizonyos okokból a szüleimnél laktunk, anyukm pedig magaa vérnyomású, mérnie kell napi többször, így amikor mérte előfordult, hogy megmértem én is.

Pl volt, hogy vérzett az orrom, akkkor a család megnyugtatására, hogy csak úgy vérzik, nem amiatt.

(105/60 volt)


Úgyh ha nem

Lett volna mérőm nem mértem volna


Végig alacsony volt


139/85 volt a legmagasabb mért

39 hetesen 3 emelet lépcső után a 34 fokban

2018. okt. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kb egyszer megmèrem ha jó nem mèricskèlem.
2018. okt. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon ritkán mérem, de nekem alacsony. (Csak akkor, ha érzem, hogy valami nincs rendben.) Pl tegnap egész nap kótyagos voltam, hát 95/49 lett az érték.
2018. okt. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én itthon mérem rendszeresen, mert fehérköpeny fóbiás vagyok, ha az orvos mérné, magas lenne. Ő ezt tudja, ezért nem is méri, azt kérte, mérjem magamnak otthon, és szóljak, ha magasabb.
2018. okt. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel az orvosnál rendre 150 es afölötti értékeket mértünk (pedig jó barátunk a nőgyógyászom, de rettegek a nőgyógyászoktól), ezért napi háromszor mértem itthon és aláírva, datumozva mindig odaadtam neki terhesgondozáson. Így elkerültem a befektetést és ő is védve van, ha baj történt volna és perre mentünk volna.
2018. okt. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nem mértem, de terhesség vége fele elviselhetetlen tarkófájdalmam volt, akkor megmértem és jó magas lett, vizesedtem is már, onnantól ment a dopegyt végig szülés utánig.

Ha nincs tüneted akkor felesleges.

2018. okt. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!