Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes vagyok este enyhén...

Bedani kérdése:

15 hetes vagyok este enyhén véreztem bementünk az ügyeletre rendben volt minden szúrtak injekciót és haza engedtek. Másnap reggel elmentem a dokimhoz ő is mindent rendben talált duphaston-t írt fel azóta jobb. Járt már így valaki?

Figyelt kérdés
2018. okt. 14. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
úgy, hogy minden rendben volt? Nem, még soha senki...
2018. okt. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Én is tavaly véreztem és hematómám volt. Én biztos nem nyugodnék meg, míg az oka nincs meg, terhesség alatti vérzés sosem normális
2018. okt. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom az utolsó miért lett lepontozva, mert igaza van. Én 14 hetesen véreztem, egyik orvos látta a lepényleválást és a hematómát egyik nap, a másik nem másnap. Azt mondták, hogy ez azért lehet, mert a méhlepény egy folyamatosan és dinamikusan 3 dimenzióban mozgó szerv, valamikor látszott rajta, valamikor meg nem amikor éppen úgy fordult. Nekem nem volt mindegy, hogy feküdtem-e 4 hetet és minden rendben volt vagy nem. Nem azt mondom, hogy nagy baj van, de azért pihenj sokat. Azóta nem véreztél?
2018. okt. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az ultrahang szerinti 11. héten jártam (mensi szerint 12) reggel úgy keltem, fájt a hasam. Nem szokott. Bevettem gyors magnéziumot, elmúlt. Mivel pont táppénzen voltam, elfeküdtem pihenni. Párom hazajött ebédre, akkor látta rajtam, valami nem oké. Megint görcsöltem, de nem mondtam neki, nem akartam, h aggódjon. Ebéd után megint ledőltem, olyan szinten elkezdtem görcsölni, négykézláb mentem ki a mosdóba. Felálltam, 1 pillanat alatt úgy elöntött a vér, a zoknimban is tocsogott. Kb egy mensi alatt összesen szokott ennyi kijönni. Párom hívtam, nem mertem kocsiba ülni, pedig rutinos sofőr vagyok. Bevitt az ügyeletre, már vizsgáltak is. Az ég világon semmit nem találtak. Kaptam rá gyógyszert, és egy hétig nem mehettem még dolgozni (pedig irodán vagyok). Az akkor 11 hetesnek hitt babómról, pedig kiderült, hogy 12 hetes, és makk egészséges. Azóta hál'isten nem volt ilyen.

jó, nyilván szeretném tudni mi volt. De a dokik is csak találgattak. Minden rendben ez a lényeg.

15.hét

2018. okt. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 16 hetesen volt enyhe vérzésem. Mi is mentünk az ügyeletre, ahol hála Istennek mindent rendben találtak. Azután a nőgyógyászom is.😊 2 hétig szigorú fekvés és 3x1 magnézium, 2 hét múlva újra megvizsgált szerencsére akkoris zárt volt a méhszáj, és mozgott a Mi Kincsünk 🤗 szóval szerencsére, valóban minden rendben volt, csak ugye az ijedtség ami hatalmas volt! Minden jót kívánok! 😊

27 hetes kismami😊☺️

2018. okt. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!