Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak pozitiv végkimenetelű...

Vannak pozitiv végkimenetelű sztorik terhesség alatti verzesről?

Figyelt kérdés
Természetesen már voltam orvosnál, nem is egynél, úgyhogy tanácsokat most egaltalan nem várok, csak egy kis reményt. Nagyon vártuk ezt a babát, 1,5 év után jött össze, most pedig úgy tűnik, hogy el akar menni. Végig barnáztam, 5 héten át, majd pár napig eltűnt, 6 hetesen viszont rendesen vérzek, mint egy gyenge menstruáció. Volt akinek megmaradt a baba ennek ellenére?
2018. okt. 16. 09:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
23%
Nem értem, ha terhes vagy, és menzesz szerűen vérzel miért itt írsz, ahelyett hogy bemennél a sürgősségire?
2018. okt. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Első mondat rémlik?!
2018. okt. 16. 09:55
 3/24 anonim ***** válasza:
7%
Rémlik. Bizonyára megkaptad a javasolt terápiát, gyógyszert akkor. Csak tudod ennél többet mi se tudunk hogy vagy megmarad vagy nem. Mindenesetre kevés esély van rá, ha úgy vérzel mint aki menstruál.
2018. okt. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%

5. héten durvan elkezdtem verezni. Ügyelet. Minden oke, szivhang meg nincs de lat kezdemenyt stb. 7. Heten szivhang minden oke. 8. Heten megint verzes. Van szivhang, minden oke, nincs hematoma se. Nem tudja mitől verzek megint. 9. Heten megint verzes. Szivhang van, minden oke. Megunta es kaptam utrogestant. 12. Hetig szedtem. ( Par nap alatt elmult a verzes és onnantól nem volt semmi gond csak görcsök. Arra 1500 mg magnéziumot szedtem.) szóval van remény!!

En annyira el voltam keseredve hogy az osszeroppanás és az állandó stressz miatt mar komolyan úgy voltam hogy ez az egész teljesen a sorson múlik, jöjjön aminek jönnie kell. Ha a gyerekem meg akar születni épen és egészségesen akkor ez már csak rajta múlik. Teljesen tehetetlen voltam, rajottem hogy nem vagyok a saját testem ura..akkor úgy elengedtem a stresszt és úgy tűnik bevállt a dolog. 3 éves gyönyörűseg:)

2018. okt. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Te mekkora szar ember lehetsz, te jó ég..
2018. okt. 16. 10:07
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves 4-es!! :) igen én is már probalom felvenni ezt a mentalitást. Ha menni akar, akkor semmi nem fogja megakadályozni és ezt el kell fogadni.
2018. okt. 16. 10:10
 7/24 anonim ***** válasza:
9%
Miért, mert reális vagyok? Pedig tényleg vagy megmarad vagy nem. Azért valljuk be, mióta terhes vagy vérzel, nem jelent túl jót. Ahogy írták, a saját tested fölött nem tudsz uralkodni, hiába stresszelsz ezen, csak árt. Ha azért sz.ar ember vagyok mert nem ugrállak körbe hogy biztos megmarad, akkor igen, az vagyok...
2018. okt. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Ha lenne benned egy csepp emberség, akkor tudnád, miért vagy szrember. Elmagyarázni nem fogom, mert biztos vagyok benne, hogy akkor sem értenéd. Mostmár nyugodtan elmehetsz innen, köszönöm!
2018. okt. 16. 10:15
 9/24 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, sokan véreznek a terhesség elején, de ha egészséges a baba akkor megmarad.

Kicsit én is véreztem az ötödik , hatodik, és a 13. héten de nem lett semmi gond. Kitartás!

2018. okt. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%

11 és 12 hetesen is ömlött belőlem a vér. Szó szerint bokáig...

Most 3 hónapos a kislányom.

2018. okt. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!