Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak pozitiv végkimenetelű...

Vannak pozitiv végkimenetelű sztorik terhesség alatti verzesről?

Figyelt kérdés
Természetesen már voltam orvosnál, nem is egynél, úgyhogy tanácsokat most egaltalan nem várok, csak egy kis reményt. Nagyon vártuk ezt a babát, 1,5 év után jött össze, most pedig úgy tűnik, hogy el akar menni. Végig barnáztam, 5 héten át, majd pár napig eltűnt, 6 hetesen viszont rendesen vérzek, mint egy gyenge menstruáció. Volt akinek megmaradt a baba ennek ellenére?
2018. okt. 16. 09:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
70%

11 hetesen öntött el a vér,nem menstruáció szerű,hanem sokkal durvább,mintha egy csapot nyitottak volna meg, ömlött. Mire beértünk az autóval 5 percre lévő kórházba átázott a vastag betét,a farmer és a törölköző alattam. Úgy mentem be uh-ra,hogy ennyi volt,biztosan elment a baba. De vele minden rendben volt,járt keze lába,szépen vert a szíve. Egy óriási hematoma keletkezett a méhlepény alatt. 2 hétig voltam kórházban,mire elmúlt a vérzés,de a 18.hétig mindig előjött barnázás,ahogy ürült a hematoma,25.hétre hagyhattam el a progeszteront. Nyáron, igaz 35hétre,de egészségesen megszületett a kisfiam, épp most pihen a mellkasomon. :)

Kívánom,hogy nálad is minden rendben legyen a vérzés ellenére és egészséges kisbabád szülessen!

2018. okt. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
93%

Én ugyan nem az terhesség elején véreztem, hanem az 5.dik hónapban de kórházba kerültem miatta.Nem találták a vérzés okát, minden rendben volt a babával azóta már meg is született és egészséges ügyes baba.

Velem egy szobában volt akkor egy fiatal lány,ő akkor volt 12 hetes terhes és vérzett jobban mint én.Nála sem volt semmi gond az övé is megszületett és csodaszép baba, nála a 25.dik héten jöttek rá a vérzés okára(addig az elejétől vérzett) méhszájsebe volt.


Kívánom nektek a legjobbakat.Ne veszítsétek el a reményt amíg nem muszáj.

2018. okt. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Biztos vannak, de most én leszek a kontra.

4. héttől pecsét, Duphaston, fekvés,ima 8. héten szombaton szívhang, vasárnap menses mennyiségű vér és leválás.

Ha nem egészséges a magzat kilökődik. Ha egeszséges megmarad.

Bár hova tovább a szomszédom vérezgetett,pecsételt, feküdt,minden vackot beszedett,valahogy megmaradt a bébi,aki autista,értelmi fogyatékos lett.

Nyugodj meg,lesz valahogy.

Most kezdünk újra próbálkozni,remélem ez jobban sikerül.

Tényleg nem tudsz csinálni semmit.

2018. okt. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
90%

az előző uh szerint 11 hetes voltam. Reggel arra keltem, hogy görcsölök, de durván, nem úgy ahogy szoktam. Bevettem magnéziumot, el is múlott. Otthon voltam táppénzen pont. Délelött megfőztem az ebédet, mire párom jött haza enni, megint fájt. Ebéd után ledőltem pihenni. Olyan szinten begörcsöltem, négykézláb mentem ki a mosdóba. Felálltam, 1 pillanat alatt úgy elöntött a vér, folyott a zoknimból is. Hívtam párom, jött, kórházba vitt. Én elkönyveltem magamba, annyi volt, nincs már babám. Megnéztek uh-n, minden a legnagyobb rendben. Azóta sem tudom mi történt. Kiderült, az akkor 11 hetesnek mondott babám 13hetes volt már (mensi szerint annyinak is kellett volna lennie). Másnap még véreztem, azóta semmi Hál'isten. most 16hetes vagyok.

Barátnőm vagy 5ször "játszotta" el ezt. most 2 éves a nagylánya :)

Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni :)

2018. okt. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
90%

Baratnomnek volt nagyon durva verzese, ralogott a lepény a mehszajra.


Már ovis a kislánya!


Drukkolok és rengeteg erőt küldök

2018. okt. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
46%
Az egyik orvos ismerősöm mondta, hogy a terhességek nagy része ikerterhességnek indul, de az egyik embrió elhal. Anyukámnál is ez volt, és ezért vérzett. Illetve sokat számít, hogy jó orvosod legyen. Nekem az első dokim, sose nézte meg a babám szívhangját, ezért mentem gyors másik sokihoz, ahol már mondták, hogy baj van. Egyértelműen az orvos se tudja 100%-osan garantálni, hogy mindent tud kezelni, de egy jó orvos mindenkép kell.
2018. okt. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, hogy megosztottátok a tapasztalataitokat! :) Sajnos én is tudom, hogy 50-50%, vagy akár kevesebb, de akkor is jó volt ezeket olvasni. Már lassan kezdtem lemondani róla, de nem szabad. Bízok benne, hogy valami csoda folytán velünk marad.
2018. okt. 16. 14:03
 18/24 anonim ***** válasza:
Kb 5 hetesen elkeztem pecsételni majd naprol napra egyre erősebb vérzés lett belöle,erősebb mint menstruácio alatt.Ahány doki nézett eggyik sem tudta h mi okozza mert hematomát sosem láttak.Ez tartott 3 hétig,addig feküdtem mert az uh n mindig minden ok volt,majd 8hetesen és pár naposan találták meg a felszivodó félben lévö hematomát.Hálistennek erös volt a lányom és kibirta,azt hozzáteszem h a vérzés alatt sosem görcsöltem és ez adott reményt mert volt már 1 vetélésem és tudtam h a vérzés+görcs együtt nem jó.Bizz a babádban,sok sikert kivánok😀
2018. okt. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Anyukám is vérzett, amikor velem volt terhes. 35 éves “nagylány” vagyok. :) Én is barnáztam a fiammal, most 2,5 éves, egészséges. Egyik barátnőm is vérzett, egészséges babája lett. Rengeteg pozitív példa van. Fel a fejjel!
2018. okt. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Ezt elfelejtettem én is hozzátenni, hogy egy kicsit sem fáj vagy görcsöl a hasam . Persze ez sem életbiztosítás, de talán pozitívum. :D

Nagyon köszönöm a biztató szavakat! :)

2018. okt. 16. 17:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!