Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak pozitiv végkimenetelű...

Vannak pozitiv végkimenetelű sztorik terhesség alatti verzesről?

Figyelt kérdés
Természetesen már voltam orvosnál, nem is egynél, úgyhogy tanácsokat most egaltalan nem várok, csak egy kis reményt. Nagyon vártuk ezt a babát, 1,5 év után jött össze, most pedig úgy tűnik, hogy el akar menni. Végig barnáztam, 5 héten át, majd pár napig eltűnt, 6 hetesen viszont rendesen vérzek, mint egy gyenge menstruáció. Volt akinek megmaradt a baba ennek ellenére?
2018. okt. 16. 09:47
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, tegnap este rengeteget véreztem, élénk piros vér volt. Aztán rögtön intéztem egy gyors uh-t ma reggelre, és már látszódott, hogy ver a kicsi szive, és semmi problémát nem láttak, minden a legnagyobb rendben. Egyszerűen csak van ilyen is. :) Köszönöm mégegyszer mindenkinek! :)))
2018. okt. 17. 12:25
 22/24 anonim ***** válasza:
48%
Örömmel olvasom a felyleményeket,vigyáz magatokra😁
2018. okt. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%

Huh. Az előző válaszoló helyesírása veszedelmes.

Hogy vagy kedves kérdező? Helyzet változatlan?

2018. okt. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Minden a legnagyobb rendben azota is, erősödnek a terhességi tünetek.. de már nem bánom, örülök neki. :D Köszönöm a kérdésed! :)
2018. okt. 18. 21:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!