Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Novemberre kiírt kismamák...

Novemberre kiírt kismamák hogy vagytok? Hányadik baba? Hogy álltok a készülődéssel?

Figyelt kérdés

Nálunk 3.baba lesz. November 22re vagyok kiírva 34+5 hetes vagyok. A babaruhákat a héten átöblítem, a kórházi csomagot jövő héten tervezem összerakni. Jól érzem magam, 12kg híztam eddig, csak aludni nem bírok, a fekvés nem kényelmes sehogy sem.

Köszönöm, ha írtok!


2018. okt. 16. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
November 23-ra :) vagyok kiirva, 2. baba lesz. Sehogy sem állok, kórházit még nem pakoltam össze csak fejben, babaruhákat még ki se mostam, kiságy sincs még összerakva. Izgulok is kicsit hogy minden meglegyen. Eddig 15 kilót hiztam és sajnos utolsó 2 hónapra megnyertem egy inzulinos diabéteszt is. Derékbecsipődés már elkezdődött, az éjszakák is kezdenek túlélőtúrához hasonlitani :))
2018. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

36 hetes vagyok, november 13-ra vagyok kiirva.

En mar keszen vagyok mindennel, ami a babaval es szulessel kapcsolatos dolgokat illeti, epp tegnap kerultek fel az utolso kepek a babaszobaba es a korhazi csomagon is igazitottam meg egyet.

Magas rizikoju a terhessegem, nem megy minden zokkenomentesen, ezert keszultem el ilyen hamar. Harmadik babank lesz egyebkent. :)

Osszessegeben jol erzem magam, eleg fitt vagyok, egyedul a hajolgatast kerulom, ha leget es az agyban fordulas sem a kedvencem. Vannak ejszakak, amikor alig alszom, mert nem tudok visszaaludni, maskor pedig egyhuzamban 8 orat is alszok.

Eddig 11 kilot hiztam, terv szerint haladok, de gyanitom, hogy most ugrott egyet, mert ma estere eszrevettem, hogy vizesedik a labam es az arcom. Eddig ilyen nem volt, remelem elmulik.

Meg 3 hetig jo lenne egyben maradni, addig meg hizzon (most becsultek 3 kg korulire).

2018. okt. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

November 10-re vagyok kiírva. A héten készültem el a kórházi csomaggal. Előző terhességemnél ilyen tájban vérezni kezdtem, és majdnem bent fogtak, úgyhogy inkább legyen minden indulásra kész. Bele se merek gondolni, mi lenne, ha a kedves páromnak kéne összepakolni :D

Eddig 15 kg plusz jött fel, de ebből kettő víz, egyik napról a másikra az ujjaim is úgy eldagadtak, alig bírom behajlítani őket.

Amúgy jól vagyok, jobban alszom, mint az előző terhességnél, de nehezebben mozgok. Már nagyon lent van a hasam, bízom benne, hogy ez jót jelent, és most beindul magától a szülés.

2018. okt. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

November 28.- ára vagyok kiírva, holnap töltöm a 34. hetet. Második baba lesz, már van egy majdnem 4 éves lányunk, most elvileg fiút várunk. A múlt héten elkészült a babaszoba, a ruhák is a szekrényben sorakoznak már. A nagy dolgokat már megvettük, csak a fogyó eszközök (pelenka,popsitörlő) és pár apróság hiányzik.

Sokat keményedek, és időnként éjjel, ha rosszul mozdulok,akkor van egy-egy alhasi görcs. Aludni bármilyen pózban tudok szerencsére. Időnként úgy érzem,mikor fáj a hátam,és a derekam,hogy tuti nem húzom ki a terminus végéig. De pont ma voltam nagy ultrahangon, ahol közölték, hogy még mimdig egyes fokban érett a lepény,és teljesen zárt vagyok. Hízni nem híztam semmit,de nagy súlyról kezdtem a terhességet. 100 kg voltam első mérésen,most 97 kg vagyok, pedig nem hánytam szinte soha terhesség alatt, és étvágyam is van rendesen.

2018. okt. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!