Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes korig lehet fogadni...

Hány hetes korig lehet fogadni szülèsz orvost ès szülèsznőt? Èrdemes mindkettőt? Ti mikor fogadtatok?

Figyelt kérdés
23 hetes vagyok eggyel beszèltem de csak annyit mondott majd visszatèrünk mèg erre.Ezèrt hezitálok rajta...
2018. okt. 17. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Amíg elvàllaljàk.

Elsőnèl csak dokim volt, most mindent pènzt megér a szülèsznő! 12 hetesen fogadtam a szülèsznőt. Sajnos nàlunk ilyen korán kell, hogy legyen hely, mert limitàlt szàmú kismamát vàllalhatnak csak egy hónapban.

2018. okt. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kb 5 hónapos lehettem mikor felkértem az orvosomat, illetve megkérdeztem tőle kit ajánlana szülésznőnek. Általában azt ajálnják akivel szeretnek együtt dolgozni. Azért sem jó utolsó pillanatra hagyni ezt mert lehet hogy már annyi szülése lesz arra a hónapra hogy nem tud elvállalni.
2018. okt. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nemsokára megyek hozzá ès rákèrdezek mondjon konkrèt választ...
2018. okt. 17. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!