Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kész idegbeteg vagyok a...

Kész idegbeteg vagyok a harmadik trimeszterben. Más is volt ezzel így? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

Teljesen kifordultam magamból, erős hangulatingadozásaim vannak, agresszívebb vagyok. Már néha magamat is nehéz elviselni.

Férjem türelme is fogyóban van(tény, hogy ő nem gondolta volna, hogy a terhesség ennyi nyűggel jár, azt hitte, hogy olyan, mint a filmekben)

Más is volt ezzel így? Mit tudok ellene tenni? Szedek magnéziumot, sétálok, de egyre rosszabb.


2018. okt. 19. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálam nem ennyire rossz a helyzet, de tény, hogy feszült vagyok. Úgy érzem minden a feje tetején és nem lesz rend addigra sem mire a baba megérkezik. Nálam főleg ez okozza a stresszt.


De sajnos nekem sem problémamentes a terhességem.

2018. okt. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, a mi házunk a feje tetején,mivel lakást vettünk és még mindig intézik a papirokat, és szarakszik a bank az átküldéssel még sehol sem vagyunk. A régi lakásunkba berendeztem egy szobát, ha megszületik a kicsike. Szerintem már ide is születik, és utána költözünk. Szal nyugi :D amennyit én idegeskedtem már. Terhességem alatt nem volt olyan komoly problémám igaz volt bakterialis vaginozisom, de kikezeltek, bar meg mindig van folyasom, es mindig rettegek hogy vissza jön.. Ahogy csak tudod vedd lazán a dolgokat, és gondolj arra,hogy minden megoldódik, és csak ártasz azzal ha idegeskedel :)
2018. okt. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok,nem irtam,hogy 38 hetes vagyok :)
2018. okt. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Uralkodj magadon, ha szar passzban vagy, hallgass zenét.

Nekem sr problémamentes a terhességem, stresszelek, felujitunk, költözünk, plusz van egy aktív 5 évesem, de képes vagyok uralkodni a hangulatingadozásaimon. Szerintem nem lehetetlen, csak szimplán nem akarsz uralkodni magadon, mert terhes vagy és azt gondolod, belefér.

2018. okt. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van heti átlag 2 rossz napom, olyankor pihenek vagy valami nasi és film. :D Másképp elvagyok a szokásos dolgokkal: munka, szűlésfelkészítő, szabadidős programok.
2018. okt. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ezt észreveszed magadon az már fél siker. Én a terhesség alatt szintén lakáshitelt,autó vásárlást,lakásfelújítást vezényeltem le, férjem tűzoltóképzésen volt majdnem végig. Amíg nem volt mindez kész énis néha felkaptam a vizet,hogy nem haladnak a dolgok és kifutunk az időből. Mikor ezt az idegességet éreztem, mindig fejben megfogalmaztam az ideges gondolatok,úgy hogy szóljak is róla h zavar,de ne is sértsek meg vele senkit. De most a 36. hétre minden fontos készen van. A védőnő is volt nálunk,nem hiányolt semmit a babaszobából, ez is megnyugvás volt.
2018. okt. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindenkinek ment a zöld kéz!
2018. okt. 19. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!