Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Inkontinencia terhessèg alatt...

Inkontinencia terhessèg alatt mennyire normàlis?

Figyelt kérdés
Mèg csak 17 hetes vagyok, de màr koràbban is volt ez gond. Pl. ahogy tüsszentek, màr be is csorog egy kis vizelet. Vagy amikor hànyok (igen, nèha még mindig sajnos), akkor is a nyomástól rögtön bepisilek. Mit tudnék tenni?
2018. okt. 20. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Intimtorna

Nem ritka sajnos. Én is így voltam. Viszont nem érdemes elhanyagolni.

2018. okt. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmikepp se hanyagold el kulonben szules utan megrosszabb lehet, intimtorna segit. Nekunk a szulesfelkesziton kulon figyelmet forditottak erre, mindig hangsulyoztak mennyire fontos tornaztatni azokat az izmokat, ilyenkor kulonosen.
2018. okt. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sokaknál előfordul... Első terhességem második felében szenvedtem tőle,pedig előtte nem voltak ilyen jellegű problémáim. Most a másodiknál is előjött, de szerencsére csak erőlködésnél(pl.hányás). Én is azt javaslom mint a többiek. Intimtorna.
2018. okt. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jaj nekem is volt. Eskuszom elmentem iratni ra tena betetet. A ferjem azzal szivatott, hogy most nekem, kesobb a gyereknek kell a pelenka. (nem vettem magamra, tudom, h nem bantasnak szanta, kicsit tenyleg szanalmas volt, volt hogy alltunk a klinikan, mondott egy artatlan poent es bepisiltem a ctg vizsgalo elott.. En mar komplett valtoruhaval meg tobb tenaval jartam mindenhova) ha megszulsz intimtorna jot fog tenni es kitartas, keszulj fel mindig ra es akkor nem lesz kellemetlen szitud.

Kitartas.

2018. okt. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!