Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után hogy alakult a...

Szülés után hogy alakult a súlyotok? Lement rólatok 1-2 hónapra rá a felszedett kilók vagy később?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi mennyit híztatok a terhesség alatt és hogy utána hogy alakult a súlyotok?

Tudom hogy alapba véve mindenki más, más a szervezetünk, csak általánoságra vagyok kíváncsi.


2018. okt. 20. 23:29
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ment mindenkinek a zöld kéz!😊

Úgy látom azért nagyrészt meglehet szabadulni a felszedett kiloktól.☺

2018. okt. 21. 10:37
 12/16 anonim ***** válasza:
65 kg-val kezdtem, 73-mal mentem szülni. Szülés után ugyanúgy 65. Szoptatás alatt 4 hónap alatt feljött 2 kg, 5 hónapos volt amikor életmódot váltottam és elhagytam a cukrot, glutént akkor 3 hónap alatt lementem 55-re ami a verseny súlyom, a tejem nem apadt el, továbbra is szopik és a súlyom stagnál.
2018. okt. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68 kilóval kezdtem (magas vagyok) 80-nál mentem szülni, 72-vel jöttem ki a kórházból. Egy éves a fiam, 69 kiló vagyok. Tornára járunk, nem fogyózom, ugyanúgy élek mint terhességem előtt.
2018. okt. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az elsővel 6kg-mot híztam, 1 hónap múlva 1kg-mal voltam kevesebb, mint teherbeeséskor.

A másodikkal 9-et híztam, nem tudom, hogy mennyi ment le a szülésnél, de ahogy telt az idő, egyre csak híztam, pedig nem ettem többet, mint azelőtt. 2,5 éves a kicsi, a 'plafont' kb 1 hónapja értem el, 4kg-mal voltam több, mint szüléskor (még mindig szopizgat egyébként :/)

2018. okt. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Én hízásra hajlamos vagyok.Terhességet végighánytam,de felszedtem a végére 12kg-ot.Szülés napján azonnal lement 9 kg.A gyerekem pedig csak 2,49 kg volt, 38.hétre született.Talán a placenta meg a stressz... Pár nap alatt lement a 12 kg! (Brutális sokat dolgoztam,mert devizahitelt vettem fel és tudtam,hogy egyedül fogok majd lenni a gyerekkel és sokszor voltam lázas is).Amikor ovis lett a gyerek,akkor kezdtem el nagyon hízni,de ez már nem a gyerek és a terhesség miatt van.Egyedül neveltem és a hiteleket nagyjából rendeztem,normálisabb,nyugodtabb életem volt.Most 10 éves én meg kövérebb vagyok,mint terhesen voltam :(
2018. nov. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

9-es vagyok.

En azota megszultem, 38 hetesen es 12,5 kg ment fel addig.

A szulest koveto nap 5 kg minusz lett, kevesnek gondoltam, mert a gyerek kozel 3,5 kg lett.

Azota nagyjabol folyamatosan eszek, 2-3 naponta merem magam es fel kilokkal csokken a sulyom aprankent.

Most jarok minusz 8-9 kilonal valahogy, 4 kg van meg rajtam, de ez maradhatna, jobban erzem magam igy.

2018. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!