Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes vagyok és félek a...

32 hetes vagyok és félek a szüléstől ez normális? 2 napja ég a torkom és sürün csuklok.

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Most akkor mi van?

Értem, hogy félsz a szüléstől, de mi köze ennek a torokfájáshoz és a csukláshoz???????

2010. jún. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jaj, de cuki vagy!


Hát a torkod a gyomorsavtól ég valószínűleg, és talán attól is csuklasz.

Vegyél salvus vizet(spar, vagy gyógyszertár 1,5 liter, kb. 600.-), vagy rennie-t a gyógyszertárban, ezeket lehet terhesen is, és nagyon gyorsan segítenek!


Az hogy félsz, normális...azt hiszem.

én most a 33 héten vagyok, első babám lesz, és Én is be vagyok tojva nagyon...nap mint nap nézegetem a szülésvideókat, meg beszélgetek róla már szült nőkkel, olvasom a sok könyvet, de sajnos arra jutottam, hogy nem tudunk rá felkészülni, mert tényleg mindenkinek más...


pl. egy bnőm azt mondta, aki első babás, most szült tegnap(!!!!!), szal friss az infó:

Simán még100x bevállalná, most azonnal...nem mondja, hogy nem fájt, de nem is volt olyan szörnyű, mint amiket mondanak.

ja, és olyan mázlista, mire észbe kapott fél nap után, hogy ez már valszeg a baba miatt fájdogál(!!!csak ennyi, fájdogál:-), addigra már ki volt tágulva, berongyoltak a kórházba, és 1,5 óra múlva meg is volt...

Én most erre koncentrálok, próbáld meg te is Magadat szuggerálni, hogy laza leszel, és sitty-sutty túl is leszel rajta. :-D


Hát ezt kívánom, Neked is, és magamnak is!

szióka

2010. jún. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!