Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen költözni? Rettegek.

Terhesen költözni? Rettegek.

Figyelt kérdés

Idén jutottunk oda, hogy végre saját házat vegyünk.

Mellette gyereket is régóta akartunk, de albérletbe nem. Aztán hogy végre oda jutottunk, hogy idén költözzünk úgy voltunk vele a baba projektet is elkezdjük, mindenki a környezetünkbe azzal riogatott, hogy akár hónapok évek is lehetnek mire összejön. Hát nekünk elég lett hozzá egyetlen egy védekezés nélküli együttlét, így most ott tartunk, hogy már 23 hetes vagyok, megfelelő otthont meg csak nem rég találtunk, ez az ügyintézés baromi hosszadalmas, kb karácsony lesz mire kulcsot kapunk, és még akkor akarunk pár dolgot apróságokat kicserélni, festeni. Pénz nem akadály, így haladunk majd ezekkel, de azért csak idő. Így kb január lesz mire pakolhatunk, február közepén meg szülök.

Tudom, mi "intéztük" így, de én nagyon ki vagyok ettől, hogy fogom bírni fizikailag is,néha sírok esténként emiatt, próbálok pozitív lenni , de nem megy.

Ti költöztetek? Hogy ment?


2018. okt. 22. 18:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a probléma.
2018. okt. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem borzalmas. Mi ugyan így voltunk. Novemberben költöztünk be dec. 11en született a fiam.
2018. okt. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%
Megértelek. Mi az egyévesünkkel költöztünk. Volt egy hetünk összepakolni és átköltözni. Ráadásul rengeteg holmink volt. Ki voltam idegileg attól, hogy hogy fogjuk ezt túlélni. Most, hogy már beköltöztünk, elmúlt az idegbaj, de időnként nem találom a cuccokat, mindenhol kupi van, a gyereket nem lehet elengedni egyedül a lakásban, mert mindenbe belemászik. Szerintem karácsony lesz, mire minden a helyére kerül. Próbáljátok megoldani költözéskor, hogy legyen olyan szoba, ami kész lesz a szülésig,ahol te lehetsz a picivel. Aztán szép lassan belakjátok az egész lakást. Nincs olyan, hogy ideális körülmény a költözéshez-férjem szerint.
2018. okt. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi ezzel a probléma. Én is februárban szültem, elötte Karácsony elött költöztünk be pár nappal még a káosz közepére. Pár nappal beköltözés elött több mint 30 hetes terhesen még létrán másztam be megnézni a festést az erkélyen keresztül, mert a belsö lépcsö még nem volt kész. Nekünk is azért lett picit ilyen utolsó pillanatos minden, mert én is elsöre teherbeestem (pont aznap, amikor megnéztük a házat, amit végül megvettünk), és picit hosszadalmas volt mire megegyeztünk az árban, majd nyaraltunk 3 hetet, majd a kulcsra vártunk, aztán felujítás, szóval gyorsan elrepült az idö. Persze még nem volt tökéletes a ház a baba érkezésére, de a fö dolgok megvoltak. Azóta is (2,5 éve) épül és szépül még minden.
2018. okt. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

41 hetesen költöztünk

23 órára fejeztük be



4:15-kor indult a szülés

Dobozokra jöttem haza

Megoldottuk

Ne stresszelj..

Én szüles után akartam..

De csak nem akart jönni a lányom

2018. okt. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én kétszer is koltoztem varandosan. Egyszer a munkahelyemmel, masodszor meg masik lakasba. A felujitassal epp vegeztunk, en az utolso hetekben mar csak a kavet, ragcsat, kajat hordtam a fiuknak, meg takaritottam :)
2018. okt. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Holnap koltozunk es 38 hetes terhes vagyok :D mit kell ezen panikolni...
2018. okt. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Október közepén költöztünk(nem felelőtlenségből, hanem lakást kellett vennünk mert a 24 éves barátságomban bíztam, ehelyett kitett az albérletből) , november első hetében születtek az ikrek. Menni fog, ne izgulj!
2018. okt. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A máaodik terhességem, hogy költözünk pkusz felúhítunk. Az elsővel könnyebb volt, ott novemberbe költöztünk, és áprikisi a gyerkőc. Most is novemberbe költözünk, de januári gyerek lesz. Ráadásul elvileg kímélnem kellene magam, de nem tudom, csak igyekezni, hogy pihenjek amennyit tudok.

Túl lehet élni, nem kell annyira parázni, kb 2 hóbapunk lesz kialakítani a babakuckót, szoval nyugi és vágjatok bele.

2018. okt. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hasonló a szitu nálunk is. Van már 2 gyerek, ac3at karácsony-újév körülre várjuk. És a ház átadás dec közepe-január. Húzós lesz, szűk határidővel de engem inkàbb izgalommal tölt el, hogy végre lesz saját házunk. Már elkezdtem a szanálást, csomagolást, mit viszünk magunkkal mit nemy hogy túl sok hurcolkodás ne legyen. Így talán mem lesz olyan vészes.
2018. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!