Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két napja teszteltem pozitívat...

Két napja teszteltem pozitívat! Normalis, hogy feszül a méhem és barnazok egy picit?

Figyelt kérdés
Kb 5 napja sejtem, hogy baba lehet a dologban. Ezt a teszt meg is erősítette. 4+ 1 napos vagyok a kalkulátor szerint. Mióta sejtettem a babát, onnantól csak megtorleskor pici véres folyás volt, utóbbi két napon barnazok, de azis csak törlésekor. A méhem feszul, érzem, hogy vmi történik odabent. A mellem a duplája. Dokihoz hiába megyek még, hogy barnazok, az első terhességemnel is így volt és szépen hazaküldtek a kórházból. Van okom aggódni? Magnéziumot szedhetnek a feszulesre?
2018. okt. 23. 07:53
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem normális.Keress egy orvost, aki nem hajt el.
2018. okt. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hormonvizsgálatod volt? Nincs velük probléma? Én jelenleg 4+6 napos vagyok egy júliusi vetélés után. Több mint egy éve próbálkozunk, igazoltan progeszteronhiányom van. Gyógyszerekkel sikerült a baba is (ha sikerült, egyelőre próbáljuk nem beleélni magunkat. Az esedékes menstruáció előtt három nappal valami megpiszkálta az agyam és bár az esélytelenek nyugalmával, de csináltam egy tesztet, ráadásul délután... Legnagyobb meglepetésemre ott volt rajta egy nagyon halvány csíkocska. Mivel ekkor már kb egy hete tartott a szokásos mensi előtti barnázásom, így másnap délután már a dokimnál voltam. Tesztből ő is megállapította, hogy lehet valami, felírta a további adag gyógyszert és a görcsök ellen javasolt napi 2 magnéziumot. Most várunk. Egy hét múlva kell visszamennem, addigra talán lesz szívhang. Ja és a barnázgatás úgy tűnik, hogy elmúlt. Szerintem te is menj el minél előbb dokihoz, ha kell, akkor másikhoz és ne hagyd magad. Természetesen nem azt mondom, hogy neked is biztosan ez a problémád, de jobb utánajárni. Drukkolok! 🙂
2018. okt. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 3 hónapig voltam clostybegit kirándulás, mert nem volt elég markáns a peteérés én, azt mondta a doki. Ez 2 hónapja volt. Most spontán összejött.
2018. okt. 23. 08:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Barnazasal mindenkep orvoshoz kell menni, mert akarhogy is veszuk az verzes es amig nem igazolodik be hogy nincs baj addig veszelyes tenyezokent van tekintve a dolog.

En kulfoldon elek, nekem ezt mondta a doki, a missed ab-om utan. Hogyha verzek menjek be mindegy mennyi hetes vagyok, hogy lattnak-e valamit vagy sem. Mert legalabb ha uh-n nem is lattnak semmit vesznek vert es ellenoriznek egy ket dolgot(hcg, progreszteron szint)

2018. okt. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

elsőnél és jelenlegi terhességemnél is barnáztam 5.hét környékén majdnem 1 hetet..és valószínűleg a következőnél is fogok..

első terhességemnél voltam kórházban, nem csináltak semmit velem

most a másodiknál nem mentem ügyeletre

nincs hormonhiányom se zavarom, elsővel is problémamentes volt a terhesség kiírt napon született, jelenleg 17 hetes vagyok most sincs semmi gond (koppkopp)

legtöbb esetben nem jelent amúgy gondot a barnázás + sok helyen ilyen fiatal terhességnél nem csinálnak semmit

néhány doki ír fel placeboként progeszteront, de az esetek 20-30% ban kell ténylegesen...mert sok helyen vérvételnélkül írják, tehát indokolatlanul

Magnerotot szedhetsz nyugodtan + nekem az elsővel a doki nospát is írt a görcsökre

2018. okt. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is keress egy orvost. Én nem barnaztam, csak nagyon gorcsoltem ( nem tudtam miért) kertem időpontot rá egy hétre, megnézett és vastagodas volt :) ( bár nem értem akkor miért nem mondta és csak a papírra írta rá ) 4+3 voltam. Vagy fiatalon mentem?

Most 7+6 vagyok 14 mm a drágám.

2018. okt. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!