Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell aggódni a magzatmoz...

Mikor kell aggódni a magzatmozgások hiánya miatt?

Figyelt kérdés

Pár napja alig érzem őt. Olyan erősen, határozottan éreztem edfug, mostanában alig sejthetően.

Mikor kell aggódnom?

26 hetes, 2. babás.


2018. okt. 23. 21:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

*még annyit, hogy kissé elkékült, kissé oxigénhiányos, halk hangon sírdogálo lett az újszülött babám, de 9-es APGAR értéket kapott.

Terhességi fertőzes miatt csecsemőosztályon maradtunk antibiotikum infuziot kapott a CRP je rekordmagas volt, a főorvos azt mondta soha ilyen magasat nem látott még ujszülöttnél egy óvodásnak van ilyen magas.

Kissé merevek voltak az izmai, es igy nagyobb korában ha fáradt, kissé hiperaktiv (éretlen idegrendszer)


Mindent összevetve az oxigénellátottsága nem volt jo ezért volt kevés a mozgás

Es a terhességi fertőzes miatt volt mindig gyorsabb a szívverése mint más nst n ülő anyuka magzatànak mellettem

2018. nov. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

*Talán amit javasolnék, egy kis sport. Serkenti a vérkeringést, javul az oxigénellátottság, vagy pl dombot mászni a friss levegőn.

A vérkeringésed kicsit turbózni.

2018. nov. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, nem éreztem mindennap a lányom, de az se lett volna normális, ha ezt agyon aggódom és szaladgálok az ügyeletre. Egészséges okos 2,5 éves kislány, semmi baja.
2018. nov. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a drasztikus etkezes váltás sem jó. Gondolj bele a te szervezetének is új akkor a babanak is. Nagyon változott az etkezesed a diéta miatt? A sportot csak akkor javaslom ha előtte rendszeres volt! Inkább akkor setalj de ha a hátára fekszel és a hasad rá teszed a kezed tuti érezni fogod!
2018. nov. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!