Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel teszteltem pozitivat...

Ma reggel teszteltem pozitivat. Mikor fognak a pattanások elmulni, mert elég sok van, egyáltalán le fog tisztulni az arcböröm valaha?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 17:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom de GRATULAAAAAA!!!!!
2010. jún. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem elég sokszor pattanásos volt a bőröm terhesség előtt,de most,hogy terhes vagyok egyre jobban előjön.Szerintem minden nőnél másképp jön elő,van akinek elmúlik és van akinek beteríti az egész arcát.
2010. jún. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!
2010. jún. 24. 17:13
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem a terhesség hozta elő. Most 3 hónapos a Kislányom, és egyre csak dúrvul. Megijednél ha meglátnál.

Gratulálok és ne ezzel foglalkozz, mert lesz egy csodaszép gyermeked.

2010. jún. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
én tiszta ragya lettem a terhesség alatt... Gratulálok a babához! :)
2010. jún. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én soha nem voltam hajlamos a pattanásokra, persze nekem is elő-előjött régebben is és most is 1-2 (3-4), de mielőtt ,megtudtam volna, hogy terhes vagyok, kb. egy hónap alatt az egész homlokom tele lett+az arcom sem szenvedett hiányt benne... Nem értettem, hiszen még tinikoromban sem volt tized része sem. Aztán kiderült a baba, és szinte ahogyan jött, úgy kb.1-1,5 hónap alatt el is múltak. Úgyhogy ne keseredj el, reméljük Neked is elmúlnak majd, mint nekem!
2010. jún. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szia!Én se voltam előtte szinte sose pattanásos,még serdülő koromba sem,pláne nem a hátam...most meg..a hátam tele van pattanásokkal,meg az arcom is,mondjuk szerencsére nem ezekkel a nagyokkal,de rengeteg aprók,szóval ez se jobb.Én rengeteg krémet,tonikot kipróbáltam,semmit nem használtak,úgyhogy feladtam..:)Remélem szülés után valamikor elmúlik.(33h)
2010. jún. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is pont ma teszteltem pozitívat!:)Gratulálok!!!
2010. jún. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

14 éve küszködöm pattanásokkal, sokan azzal nyugtatgattak, hogy majd, ha terhes leszek elmúlik. Hát nem jött be nekik. :)

Viszont mindenki szerint kivirultam, így a patik kevésbé feltűnőek. :)

25 hetes kismama

2010. jún. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nálam is az van, ami az utolsó hozzászólónál. Ragyák maradtak, de mindenki dícsér, hogy öröm rám nézni, csak úgy sugárzom.

Sok boldogságot!

2010. jún. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!