Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen vizsgálatok várnak még...

Milyen vizsgálatok várnak még rám?

Figyelt kérdés
31hetes vagyok 10. körül megyek kontrollra a magán orvoshoz. 30héten volt egy kórházi ultrahang. A dokim mindig csak az aktuálisra küld a többi meg csak most jutott eszembe hogy mik lesznek még? Láttam a kórházban a terhes gondozón hogy pucér pocakkal tappancsokkal a hasukon ülnek jó órát biztosan. Az micsoda? Nekem is lesz? Lesz még vérvétel? Vagy már csak a magán UH-k a terhesség végéig? Baba mozgásáról is hallottam hogy azt nézik az mikor van ki csinálja? Magán doki vagy a kórház?
2018. okt. 24. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Amit láttál az az NST, 36-38. héttől van, ott nézik a baba mozgását. Nekem 32 és 38 hetesen is volt UH, van 3. trimeszteri vérvétel is, ha nem szülsz meg a kiírt dátumig, akkor amnioszkópia is vár rád. Méhszájvizsgálat is van a végén, nekem 36 hetesen volt utoljára, magánban nem tudom milyen sűrűn nézi a doki, nekem nem volt fogadott.
2018. okt. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, és 36. héttől a védőnő is látni akart hetente. Én 40+2 hetesen szültem. Ez még lemaradt.
2018. okt. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. A kiskönyvedbe minden bele van írva, de lesz még vérvétel úgy a 34. hét környékén. Az a tappancsos és magzatmozgás nézés az nst vagy ctg (hol minek hívják). Ez helyenként eltérő, van ahol 36. van ahol 38. héttől kell menni. Lesz egy nyák levétel, streptococcus ellenőrzésre. Ha valamit khagytam, akkor elnezest
2018. okt. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mit takar ez a nyák levétel meg amit írtál utolsó?
2018. okt. 24. 10:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Hüvelyváladék vétel Strept. fertőzés tesztelésre. De nem a kötelező protokoll része. Orvostól függ, hogy leveszi-e.
2018. okt. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!