Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt égő érzés a...

Terhesség alatt égő érzés a hüvelyben?

Figyelt kérdés

Kb a pozitiv tesztem óta hüvelygyulladás tüneteit észlelem magamon. Viszketés, égés (ez a legdurvább), kissé bűzös is a folyásom.. viszont az orvosom szerint teljesen egészséges a hüvelyflórám, semmilyen baktériumot vagy vírust nem találtak. Volt valakinek hasonló panasza? Elvileg lehet a terhesség miatt, bár én furcsállom. Az orvosom sem igazán tudott mit hozzáfűzni..

7 hetes vagyok egyébként.


2018. okt. 24. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Ha lenne is bacid, vagy gombád 12.hétig nem használhatsz kúpot. Ha kívülről is viszket használj canestent. 12.hét után el is múlhat magától.
2018. okt. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem is ez vot.

vegig a terhesseg alatt.igaz nekem csak egyuttlet alatt,utan egett.parszor probaltuk a terhesseg alatt,de vegig ilyen volt.viszont viszketes,kellemetlen folyas volt szinte vegig,kisebb nagyob megszakitassal.

az en dokim sem talalt semmit,soha.

szules utan elmult.

mondjuk szules utan kaptam egy nagy adag antibiotikum kurat,akkor valami bacit kitenyesztettek es azt mondta a dokim lehet ez volt vegig az oka.

szornyen rosszul voltam szules utan :( 9 napot voltunk korhazban miatta.

ha jol emlekszem valami olyasmit mondott,hogy ez a baci a ferfiak nagyreszeben benn van,de naluk tunetet nem okoz.a nok nagy reszenel sem,de ha igen akkor terhesseg alatt jon ki.

nagyon kis szazalekban.

de majdnem 12 eve volt,nem tudom,hogy jol emlekszem e.

minden esetre a gyogyszertol jol lettem,es hasonlo egeto erzest azota sem tapasztaltam.

2018. okt. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tenyésztéses vizsgálatot csináltak? Ha nem, akkor azt kéne. Illetve meg kéne ismételni, ha továbbra sem múlnak a tünetek.

A pároddal éltek nemi életet? Lehet őt is ki kéne vizsgáltatni.

Kezelést pedig természetesen, ha indokolt, ugyanúgy lehet kapni a terhesség első 3 hónapjában is egy hüvelyi fertőzésre-gyulladásra! Ugyanis egy kezeletlen hüvelyi fertőzés ha felszálló fertőzésbe megy át, petefészek vagy méhgyulladást okozhat, ami meg koraterhesség esetén vetéléshez vezethet, kedves 1-es válaszoló!

2018. okt. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!