Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31. hetet kezdtem szombaton...

31. hetet kezdtem szombaton lehet kora szülés ha ma azt mondta a védőnő meg a doki is, hogy nagyon lent van már a baba?

Figyelt kérdés
Olyan helyen van már most mint ahogy 36.hét után szoktak lenni köldök alatt.
2018. okt. 24. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát mindenkinek benne van a pakliba a koraszülés, de ebben a korban már elég fejlett a kicsi, hogy túlélje a külvilágot. A lényeg, hogy ne izgulj ezen!! Az a legrosszabb, ha ezen filózol. Amúgy szerintem nem törvényszerű, hogy lent a hasad és hamarabb szülsz. Inkább pihenj és élvezd a terhességet!!!
2018. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a doki komoly bajt látott volna, már bent feküdnél a kórházban visszatartáson. Ha nem bìzol benne, menj el magánba, mutasd meg magad másnak is.

Minden jót kìvánok!

2018. okt. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem az elejétől már lent van, a 20 héten befordult és azóta is csak lejjebb kúszik, fészkelődik. 2 doki és a védőnő is megjegyezte lehetséges, hogy nem várjuk meg a 40. hetet. Egyik sem pánikolt, így én sem félek.

Anyukám is nagyon lent hordott engem, mégis 41 hétre születtem.

Szóval nem biztos, hogy koraszülött lesz, lehet, hogy csak előbb érkezik.

Pihenj sokat, kíméld magad és próbáld meg élvezni még ezt a néhány hetet.

33 hkm

2018. okt. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem volt koraszülésem, de egyáltalán nem volt lentebb a baba, mint kellett volna neki.
2018. okt. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a védőnő azt mondta, biztos úgy van! Higgy neki, érti amit csinál.

De azért jogod van másik 6 védőnőt és orvost is megkérdezni, és azt is hogy megvizsgáljon. Alapvető jog, benne van az egészségügyi törvényben is! Védőnő nem mondta el neked???

2018. nov. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!