Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon horkolok mióta terhes...

Nagyon horkolok mióta terhes vagyok, mit tehetnék ellene? Ez már nagyon durva.29hkm

Figyelt kérdés
Eddig még csak horkoltam.., de vagy 2 hete hörgök, fulldoklok, saját horkolásomra felébredek. A párom másik szobába alszik mert nem bírja, azt mondja az egész ház zeng tőlem. Olvastam hogy a terhesség miatt lett ez, hogy nyomja a baba a szerveimet. Annyira nincsen nagy hasam, mert nagyon hátra hajló a méhem. Van rajtam felesleg, de terhesség óta 6 kilót fogytam, nem híztam. Többször arra kelek hogy nem kapok levegőt. Gondolom nem is veszek levegőt olyankor egy ideig. Észre vettem egy ideje hogy nagyobb lett picit az orrom mint akinek be van dagadva és sokszor be is van dugulva. Mit tehetnék menjek orvoshoz? Tudom ez már veszélyes a babára nézve is. Másnak is volt ilyen. Félek már aludni. Segítsetek :(
2018. okt. 25. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Én terhesség előtt nem horkoltam egyáltalán, de terhesen a saját horkolásom ébresztett fel :D Ahogy megszületett a babánk elmúlt.Mivel fuldokolva ébredsz és nem itt kérdezősködnék hanem elmennék egy orvoshoz, megkérdezném a védőnőt merre induljak vagy bármi...de tuti nem itt keresném a csodát.
2018. okt. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hahaha :D én is igy voltam, mint egy grizzly úgy horkoltam, fel is ébredtem rá mindig. A 30. héttől, ahogy a baba kezdett lejebb menni, a horkolás is csitult. Most 36 hetes vagyok, még néha horkantok, de a férjem szerint ez cuki :) Kicsit emeld meg a fejed egy plusz párnával, az segit.
2018. okt. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es vok. Még annyit hogy lehet hogy terhességi náthád van. Nem tudtam hogy van ilyen, 2 hete voltam fül és orrdugulással, fülorrgégésznél, ö mondta hogy a kismamák fele szenved ilyenben, nekem is orrsprayt irt fel, az segitett.
2018. okt. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy orvosi látogatást én is javaslok, de addig is csak egy ötlet ami segíthet: próbálj nem teljesen vízszintesen aludni! Támaszd fel magad picit egy-két párnával, persze csak annyira hogy azért ne 90 fokba ülj mert abból alvás nem lesz :D de mondjuk egy 20-30 fokban legyen a felsőtested megdöntve, így általában sokkal egyszerűbb lélegezni mint teljesen vízszintesen (én terhes nem voltam még, de sokszor volt már orrdugulásom megfázás vagy allergia miatt és ez mindig segített kicsit).
2018. okt. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Tettem párnát még a fejem alá 2t, párom szerint így még jobban horkolok :(

Kedden megyek a védőnőhöz, remélem segít majd.

2018. okt. 26. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!