Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhesség Mi...

Veszélyeztetett terhesség Mi lehet, mit nem?

Figyelt kérdés

43 éves vagyok, első baba (5+3). Vérhígítót kell szúrnom, progi pótlást is kapok, így veszélyeztetett terhes vagyok. Bár itt Németországban, nem használtak rám így ez a kifejezést.

Annyit mondott az orvos, hogy minden óvatosan csináljak..

Nem élhetünk nemi életet, nem emelhetek semmit. Sokat kell pihennem.

Nektek milyen megkötések voltak pontosan?

Nem tudom, hogy elmehetek egy egy órát lassan sétálni a kutyákkal, vagy porszívózhatok e, stb... Ilyenekre lennek kíváncsi. Előre is köszönöm!


2018. okt. 25. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Én az elején véreztem és amiatt kellett feküdnöm. Szigorú fekvés (se takarítás, se főzés), amikor már megnyugodtak a kedélyek, akkor a doki ajánlotta, hogy sétáljak, de továbbra is pihenjek. A 14 héttől meg már szabadon mozoghattam.

Ezt szerintem a dokid határozza meg, attól függően, hogy hogy vagy + te is érzed, hogy mennyit bírsz.

2018. okt. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alapvetően a vérhígítótól és a progi miatt nem kellene veszélyeztetettnek lenned, max. papíron. 34 hétig dolgoztam minden megkötés nélkül így.


Azt kéne tudni, hogy mi az OK, ami miatt kapod.

2018. okt. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Leginkább szerintem a korom az oka. A vérhígítót genetikai betegség miatt, a progi pótlást meg 2 vetélés miatt kapom.
2018. okt. 25. 16:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem tavaly novemberben volt spontán vetélésem 7 hetesen. Rá két hónapra estem újra teherbe,így automatikusan veszélyeztetett lettem.

Progesteron exeltist szedtem. Én sem emelhettem és tilos volt a házas élet. Be is tartottam.

Szerintem a séta belefér. Én porszívoztam,de a párom vitte fel nekem pl. az emeletre. 7 hónapos koromig a wc-t is takarítottam még négykézláb.:)

Most 3 hetes a kislányunk.:)

Boldog babavárást neked!:)

2018. okt. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!