Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell, célszerű kimosni...

Mikor kell, célszerű kimosni vasalni a baba ruháit, bepakolni a kórházi csomagot?

Figyelt kérdés
32hetes vagyok úgy érzem hogy még ráérek, de nem is tudom hogy mikor szokás ezeket megcsinálni én arra gondoltam hogy 36het körül megcsinálom. Ti hány hetesen voltatok kész ezekkel?
2018. okt. 26. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
36-37. hét legkésőbb.
2018. okt. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 33 hetesen pakoltam be a saját kórházi csomagom (ha gond lenne és nekem előbb be kellene feküdnöm, akkor azért kéznél legyen) , a 34 hetet pedig arra szántam, hogy teljesen rendbetegyem a baba szobát és egy külön táskába bepakoljam a pici cuccait.

Lassúbb is vagyok már, hamarabb fáraók, így nem várnék vele az utolsó pillanatig.

2018. okt. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33-34 hetesen csináltam meg.
2018. okt. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36 hetes vagyok, még nincs kész, de nagyon zavar, ugyhogy holnap neki is fogok.
2018. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

37-38.héten mostam ki a ruháit 😊 de anyukámmal megbeszéltem, ha előbb be indulna akkor ő megcsinálja

szülés előtti éjszaka raktam be az utolaó dolgot a kórházicsomagba 😂kiírt napon született

2018. okt. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34-35. Hét
2018. okt. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!