Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

20 hetes kismamák hogy vagytok?

Kislányt, vagy fiút vártok? Első baba, vagy van már nagyobb gyerek? Vettetek már valamit a babának? Hogy fogják hívni?(ha már tudjátok) Írnátok nekem a babaáról, meg a terhességetekről?

Keress kérdéseket hasonló témákban: baba, kismama, fiú, lány, magzat, terhesség, várandósság, név, babaszoba

2018. okt. 23. 22:43  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
24 hetes vagyok, második baba, kislány, mint a nővére. Ruhát nem veszünk, mert a tavalyi “divat” még aktuális lesz, mire érkezik, nagyon pici a korkülönbség. Ágyat a nagylányét kapja, szekrényt is, mindkettőből a nagy kap újat, tágasabbat. 😊 Ki kell festeni a szobáját, le kell tenni padlószőnyeget és átpakolni a bútorokat, ezen kívül csak pár olyan játekot kell beszerezni, amit nem örökölhet, pl plüssök, rágókák, nagyon személyes vagy higiéniai szempontból egy gyerekes dolgok. Te hogy állsz, kit vársz? 😊

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont 2018. okt. 23. 23:42 Privát üzenet
Jól vagyok, múlt hét óta érzem, hogy mocorog, tegnap este csuklott, hát elég vicces volt, ahogy rázkódott a hasamban. :D Első baba, ma voltunk genetikán, minden okés vele, kiderült, hogy lány. A név még nincs teljesen eldöntve. Vettünk már pár ruhát, az egyetlen nagyobb dolog, ami megvan, a babakocsi, mert nagyon le volt értékelve, nem tudtam otthagyni annyiért. :D Neked fiad vagy lányod lesz, kérdező? Első baba?

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont 2018. okt. 24. 13:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Második baba. Nővére van, és most megint egy csajszi érkezik. A tesó neve Gyarmati Boglárka Liza.

Gyarmati Adél Bella, Gyarmati Bella Szofia, , Gyarmati Zara Bella, Gyarmati Zora Bella, Gyarmati Lili Bella , Gyarmati Laura Bella az esélyes nevek. 20 hetesen szerintem elég nagy pocakom van. De nem voltam rosszul, csak pocakra híztam, szóval eddig minden rendben volt.

Mi mindenből újat veszünk, meg elköltöztünk, de még nem vettünk semmit. Amúgy a nővére 4 éves.

# 3/11Időpont 2018. okt. 24. 14:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Legalábbis az elsőhöz képest nagy...

# 4/11Időpont 2018. okt. 24. 14:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

[link]

# 5/11Időpont 2018. okt. 24. 14:26 Privát üzenet

Tegnap előtt még első baba volt...

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

Mielőtt bárki jönne azzal hogy a két kép nem ugyan ott készült,nézze meg jobban.

(Ágy,műanyag doboz,ajtó,telefon stb)

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont 2018. okt. 24. 15:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen. Azért mert a kép régebbi. Az még az első terhességem alatt készült, és mivel most is hasonlóan néz ki, ezért azt raktam

ki. Azt meg hogy hányadik hétben készült, azt utólag is meg lehet tippelni. A lakás meg ugyan az, mert.még nem költöztünk át.

# 7/11Időpont 2018. okt. 24. 17:08 Privát üzenet

A kép az első terhességed alatt készült, a nagyobbik gyereked elvileg 4 éves. Tehát 2014-es a gyerek..

A telefon a kezedben pedig 2017. februárban bemutatott xiaomi redmi note 4x.

Mégis mi értelme kamuzni? Főleg ebben a topikban? Jobb anya leszel, ha már a második gyereked várod?

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont 2018. okt. 29. 11:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Utolsó: Nem is olyan a telefonom, amit írtál, de nem baj, tippelni lehet. ;)

# 9/11Időpont 2018. okt. 29. 11:54 Privát üzenet

Nem azzal van a baj,hogy tippelünk e vagy sem,hanem hogy miért kell sokkal régebbi képet kitenni magadról,mint valójában.

Itt is és ott is szép kerek hasad van,az tény.

Mint ahogy a költözés sem valós amit írtál,hiszen először azt írtad elköltöztetek,utána pedig azt hogy még nem.

Szóval nem értem ez miért jó.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont 2018. okt. 29. 16:37 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kismamák,17-18 hetesen mennyi plusszba vagy minuszba vagytok/voltatok?
Kismamák! Ti nem vágytok vissza dolgozni? Mikor tervezitek, hogy visszatértek a munkahelyetekre?
Kismamák, ti mennyire voltatok/vagytok érzékenyek az első trimeszterben? Voltak már vicces esetek, amikor valami apróságon elsírtátok magatokat?
Kismamák ti is több szeretetre vágytok? Sokat kapok a férjemtől, de többet igényelek mint régen.
Kismamák ti is ingerlékenyek, érzékenyek vagytok/voltatok a 37. héten?
Varandos kismamak babonasak vagytok-e? Mikor kezdtek bevasarolni a kisbabatoknak? Es miket vesztek eloszor?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!