Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt nyíregyházi kismamák?

Vannak itt nyíregyházi kismamák?

Figyelt kérdés
Nincs fogadott orvosom. Érdemes fogadni? Milyen az sztk rendelés? Tapasztalatok?

2018. okt. 29. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
2x szültem, az elsőt fogadott orvosnál, a másodikat ügyeletesnél. A stadion útra jártam terhesgondozásra, nyíregyházi lakóknak a szülészorvos is ott van ugye. Teljesen meg voltam elégedve. Rezidens volt ügyeletes mikor szültem, semmi gond nem volt. Mire vagy kíváncsi?
2018. okt. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az első babánál minden hónapban magánrendelőbe jártam. De ezt most nem tudom megoldani. Arra vagyok kíváncsi, hogy a kötelező kórházi vizsgálatokon kívül (genetikai uh, vérvétel stb) ill. a védőnön kívül kell e menni valahová. Azt gondoltam hogy a kórházban van a terhesgondozás dokikkal. De akkor ezek szerint nincs.
2018. okt. 29. 15:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Kórházban is van terhesgondozás csak azoknak, akik bejárnak. De mivel védőnőhöz is kell járni, egyszerűbb letudni a kettőt egyszerre, szóval szerintem ez nem rossz. A legelső UH, a 2 genetikai UH és terminustúllépésnél az NST-k voltak csak a kórházban. Meg a vérvételek.


A kombinált tesztet ha akarod megcsináltathatod, ugye nem kötelező, de magánban. Írok neveket, ha érdekel, 2 orvosról tudok hirtelen akinél meg lehet csináltatni.

2018. okt. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok.


Bocsánat,hogy belekotyogok,de érdekelne,hogy a 36-40. hét közötti nst-ket hol csinálják? Mert hallottam olyat,hogy a védőnők a stadion utcánál csinálják azoknak akik nyíregyiek. Vidékieknek meg a kórházban.Akkor nem is kell a kórházba menni emiatt ?

2018. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, nyíregyieknek a stadion úton, de a kiírt napon nekem már a kórházba kellett mennem.

Fogadott doki hív a kórházba, első gyereknél nekem volt, így akkor az utolsó hetekben oda jártam NST-re.

2018. okt. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszi szépen a választ.Nekem már az is nagyon jól hangzik,hogy a 36-40.hét között nem kell bent aszalódni a tömegben a kórházban nst-re várva.Úgyhogy örülök hogy nem oda kell menni.A stadion utca azért barátságosabb,legalábbis nekem.
2018. okt. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!