Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg ennyit érdemlek a...

Tényleg ennyit érdemlek a saját anyámtól?

Figyelt kérdés

Helyzet a következő:

Ideiglenesen anyámnál laktunk, amíg el nem készül a saját házunk, az ő ötlete is volt, hogy ezzel spóroljunk, segit a nagyfiammal stb.

Sokáig nem is volt gond, aztán a tesómék bejelentették, hogy jön a baba. Egy hónapra rá én is terhes lettem, de már nagyon jól álltunk a házzal. Persze amig ott laktunk a párom fergeteg dolgot megcsinált neki is a házon, plusz szerelte az autóját, de ugye bejelentettük, hogy elmegyünk.

Na onnantól kezdve minden áldott nap faggatózott, hogy állunk blabla, majd kb másfél hete kijelentette, hogy mikor megyünk már el, majdhogynem azt mondta, higy takarodjatok innen.

Kijelentette, hogy semmit nem segitettünk neki soha, és csak kárt okoztunk. Holott mindig segítettünk anyagilag és máshogy is.

Kb kirakott minket egy fűtés és melegvíz nélküli lakásba(persze azóta ez megoldódott). Csak nem értem, hogy eddig jók voltunk, most meg már nem? Képes elzavarni a saját lányát az unokájával, hogy beköltöztesse a tesómékat a helyükre, ahol még csak moat jön az elsö baba? Csak én reagálom túl azzal, hogy egyelöre nem szeretnék találkozni ezek után vele? Velem főleg azóta változott meg a hozzáállása, mióta tudja, hogy fiam lesz ismét...


2018. nov. 1. 16:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ja,hát panelba lehet,hogy nem kell fűtés még,azokat fűtik a szomszéd lakások is,de nekünk nem panelunk van. Mindegy. Engem az anyám nem fogadott,csak az anyósom heti 1 max 2 alkalommal,hogy ne kelljen hétvégente 80km-eket kocsikázni,hogy tudjuk a lakásunk csinálni aztán aludni,meg vissza a lakásba... Csak azért szóltam hozzá ehhez a kérdéshez,mert a sok idióta azt hitte egyből,hogy ezt is én írtam ki,pedig én csak 3nappal ezelőtt kérdeztem. De amennyi megkeseredett életű,rosszindulatú kismama vagy anyuka van itt,az már vicc. Aztán lehet lepontozni.
2018. nov. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!