Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A veszélyeztetett terhesség...

A veszélyeztetett terhesség elmúlik?

Figyelt kérdés
2018. nov. 2. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Ha megszülsz, biztosan.


Egyébként meg nyilván a veszélyeztetettség okától függ. Van, ami elmúlik (placenta praevia megszűnhet), van, ami nem.

2018. nov. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attol fugg mi az oka. Altalaban ha az vagy az is maradsz vegig, de nagyon nem mindegy mi az oka.
2018. nov. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Vasárnap lesz egy hete h volt barnás folyásom, hétfő reggel még volt, de azóta nincs.
2018. nov. 2. 11:56
 4/10 A kérdező kommentje:
Szigorú ágyban fekvést kell a 12.hétig. Nem az orvosom mondta mert ö szabin van a héten, hanem egy másik orvos. Más panasz nem volt, és az ultrahang is rendben volt.
2018. nov. 2. 12:54
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja, még az le maradt hogy ülnöm sem szabad, ezért dolgozni sem mehetek, mert ülő munkát végzek.
2018. nov. 2. 12:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Hany hetes vagy? 12.hetig valszleg valoban fekudni kell, mert ugye a sargatest termeli kb addig a progeszteront (ami megtartja a terhesseged) utana a placenta termeli majd a 11-12.hettol. Az atallas es az elso 11-12het altalaban kritikus azoknak akiknek alacsony a progeszteronja. A barnazas jelezheti ezt, emiatt fektettek le. En anno erre kaptam jo nagy adag utrogestant is. Nekem is roppant rossz volt fekudni (foleg, hogy nekem sajnos a vegen is kellett) de megerte. Tappenzt adnak ilyenkor. 9-es kodra. (tudom, az keves penz, de ez van)
2018. nov. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ebben irja pl.

2018. nov. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem olyan problémám volt, amit csak a szülés oldott meg; szigorúan feküdtem a 11. héttől a végéig.

Szóval nálan nem 'múlt el' csak úgy...

Egyébként kisebb átmeneti problémák lehetnek a terhesség alatt. Ha ezek megoldódnak, akkor feloldják az ágynyugalmat.

2018. nov. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 9 hetes vagyok 😊 Én nem kaptam semmit csak egy ágyat 😊😊
2018. nov. 2. 13:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Kitartas. Lehet artalmatlan dolog de lehet nagyobb baj is. Inkabb fekudj. Ha megszuletik ugyse fogsz.
2018. nov. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!