Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felfázás terhesen?! Többi lent.

Felfázás terhesen?! Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20 hetes kismama vagyok és sokat szenvedek a felfázással. Sokat iszok, napi 2-3 liter, melegen öltözök, mindig teszek magam alá plédet ha hideg helyre ülök, tőzegáfonya szirupot iszok. Mindenre figyelek tényleg, higéniára is, szinte csak itthon megyek WC-re és mégis mindig előjön. Orvoshoz elmegyek vagy hívom de az se megoldás hogy 1-2 hetente járok hozzá. 1 hete voltam akkor minden rendben volt, méhszáj zárva, babuci jólvan. Antibiotikumot 1 hónapja szedtem, előtte vizelet tisztítót. Tényleg nem tudok már mit csinálni. Tanácsot szeretnék kérni hogy hogy lehet ezt elkerülni mert az se jó ha állandóan gyógyszert szedek, orvos is annyit mond sok sok folyadék.

2018. febr. 2. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta még hogy terhesen állandóan pisilni fogsz alapból? Én 5 hetes vagyok még csak, de állandóan pisilek.

20 hetesen a te babádnak már súlya van, nyomja a húgyhólyagot, ezért pisilsz.

Nem beteg vagy, hanem kismama!!!

2018. febr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem az a baj hogy sokat pisilek, az nem is zavarna, hanem hogy csípős a vizelet és sokszor érzek szúró érzést a húgycsőben. Emellé még társul is néha alhasi fájdalom. Legutóbb Zinnat-ot kaptam rá, jó is volt kb 2 hétig azután megint előjött és most is ez van. Szinte vègig a terhesség elejétől folyamatosan visszajön.
2018. febr. 4. 01:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem tudom mi lehet ez.

Szexuális együttlét is tud ilyet okozni.

Háziorvoshoz menj el.

2018. febr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Visszatérő hólyag hurutra gyanakszom. Hasi uh-n voltam hogy esetleg nem e kő miatt van de semmi. A vizelet legutóbb jó volt. Reméltem hogy tud valaki segíteni aki hasonló helyzetbe volt. A szex most tiltó listán van úgyhogy amiatt se lehet.
2018. febr. 4. 20:23
 5/6 anonim ***** válasza:

,,felfazast" okozhat egyuttlet is mivel higienia ide vagy oda a bacik bizony feljutnak a vegbeltol a hugycsoig. Foleg ha parod mondjuk a ,,bejarat" elott maszatol belepes elott. Nekem doki mondta,mikor ugyeletre kellett mennem az ejszaka kozepen emiatt azota meg 1000x korultekintobb vagyok bar addig is az voltam ugyanugy,mint te is nagyon figyeltem a higieniara de ez a baci velunk jar.

3 liter folyadek naponta mindenkepp es tozegafonya tea,szirup,vitamin formaban is lehet kapni bar nezd meg az osszetevoket alaposan. Remelem hamar jobban leszel!

2018. febr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 narancs223 ***** válasza:

Szia!! Ajánlok egy krémet, egy próbát megér, én nődokim mondta hogy ezt lehet terhesen és rá is van írva,

[link]

Visszatérő húgyuti fertőzésekre is ajánlott,kitartást és jelezd hogy bevált e ha esetleg kipróbálod!! 😊

2018. máj. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!