Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen felfázás?

Narancs223 kérdése:

Terhesen felfázás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap óta fáj a hasam alja, neü.tudom eldönteni hogy a hugyhólyagom beleim vagy a méhem az mert picit sugárzó, tőzegáfonya teát ittam és homeopátiás bogyót vettem be , van krémem húgyuti fertőzésekre amit lehet terhesen is használni, nektek mennyi idő alatt javult? Valami praktikát tudtok adni? Volt egy vetélésem és annyira félek, mensi szerint 11hetes de úgy parázom hogy gond van és azért van ez 😕de ha tele van a hólyagom az fáj , kedden kell visszamennem nődokihoz , akinek.volt terhesen mikor múlt el? Mit használt? Minden rendbe volt?

2018. máj. 26. 08:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem. Miért nem lehet probléma esetén azonnal orvoshoz fordulni? Már tegnap el kellett volna menned orvoshoz. Még ma sincs késő. Ha kell, akkor nem várni a saját orvosodra, hanem ügyeletre. A felfázás nem játék. Mellesleg krém nem hiszem, hogy van rá, ugyanis a krémet nem tudod a húgyutakba feljuttatni, tehát valamit összekeversz. A felfázás egyébként egy bakteriális eredetű húgyúti fertőzés, amire antibiotikum kell. Terhesen is. Már ha erről van szó. És ezt orvos fogja neked megmondani, hogy erről van-e szó. Ebben az esetben viszont nem ártana rögtön orvoshoz fordulnod, mivel ha napokat vársz, a fertőzés még jobban kiterjedhet és könnyen vesemedence gyulladást okozhat. Amitől a helyedben korábbi vetélés nélkül is aggódnék, nemhogy úgy, hogy volt már vetélésed. Egy gyulladás, pláne egy ilyen könnyen okozhat nagy gondot is. Nem ijesztgetni akarlak, csak leírtam, hogy mennyire nem otthon kéne magadat kezelgetni mindenféle haszontalan dologgal és nem idegen, hozzá nem értő emberekkel diagnosztizáltatnod magad, hanem szakemberhez kéne fordulnod!
2018. máj. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tudom, de most egyedül vagyok itthon a kicsivel meg máskor mikor velw voltam terhes írt fel a.házidokim antibiotikumot és nagyon nagyon lecseszett a nődokim hogy 12.hét előtt nem veszünk be antibiotikumot meg beijesztett hogy mostmár mindegy meg ilyenek .... igyak sok teát folyadékot
2018. máj. 26. 08:37
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha már volt ilyen, miért nem vigyázol magadra???

Nem, nem mindegy. Felöltözteted a gyereket és bementek a nőgyógyászatra, onnan nem küldenek el. Elképesztő, mennyire kényelmes vagy.

2018. máj. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagyon figyelmes vagy köszi az elöző terhesség ami 2,5éve volt de csak beoltogatni tudsz
2018. máj. 26. 09:26
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Tegnap is egyedül voltál otthon? Holnap is egyedül leszel? csak mert bármilyen nap el tudsz ám menni, a lényeg, hogy minél előbb. Illetve biztos vannak rokonaid, barátaid, szomszéd, akire nem kell rábíznod a gyereket egész napra, míg te orvosnál vagy, csak kérd meg, hogy kísérjen el és amíg bent vagy a rendelőben, addig kint vigyázzon a gyerekedre. És ha most eltörnéd valamidet és balesetire kéne menned, akkor hogy mennél? Inkább otthon ülnél, csak mert egyedül vagy a gyerekkel? Ne legyél már ennyire gyámoltalan!

És a nődokidhoz annyit írnék, hogy de, igen is beveszünk antibiotikumot a terhesség 12. hete előtt is, ha indokolt.

2018. máj. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Menj tudod hova.. engem ne oktass ki meg így beszéldz velem mit képzelsz te magadról!! Bravo, én nem írtam ilyen stílusba amit te megengedsz magadnak!
2018. máj. 26. 10:37
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező most mit vársz? Felelőtlen vagy. Csak a kifogásokat keresed. Közben meg vár volt egy vetélésed. Nekem soha nem volt vetélésem, mégis amikor 5 hetesen barnázni kezdtem, meg görcsölni, azonnal kórházba mentem. És bármilyen problémám volt, elmentem orvoshoz. Sőt, pici babával is voltak nem kicsit komoly gondjaim. Műtöttek is. Számtalanszor kerültem kórházba, ügyeletre, amikor csak 2-3 hónapos volt a fiam. De megoldottam. Te is megtudnád. Sajnálom, ha nem tetszik a stílus, csak jó szándékból írom, hogy oldd meg, mielőtt megint esetleg rosszul járnál...
2018. máj. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én meg nem a felelőtlenségem miatt vetéltem el mert semmi jele nem volt se vérzés semmi annyi hogy akkor nem fejlődött a baba, szerintem normális stílusba is el lehet mondani nem beoltogatva hogy mi van akkor ha eltörik a lábas nem mész vele sehova.. nem biztos ??!!! Ilyen hülyeséget.. ez nem segítség ez kioktatás köszi nem kérek kioktatást!!!!!!!!!!!!!!!
2018. máj. 26. 21:42
 9/13 A kérdező kommentje:
Lábad
2018. máj. 26. 21:43
 10/13 anonim ***** válasza:
Minél előbb keresd fel a nőgyógyászodat, ő majd ad olyan gyógyszert, amit terhesen is szedhetsz. Addig igyál egyfolytában, tőzegáfonyat vegyél be. Helyedben az ügyeletet felkeresném, mert a baktériumok egyre csak szaporodnak és egyre kellemetlenebb érzés lesz. Mi a krém neve, amit használsz a húgyuti fertőzésre?
2018. máj. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!