Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Agykamra tágulat esetén mi a...

Agykamra tágulat esetén mi a teendő?

Figyelt kérdés

12 hetes utrahangra mentem amikor a doktorúr megállapította hogy a babámnak agytágulata van és ezáltal több az agyvíz. Visszarendelt 4 hét múlva egy kontroll vizsgálatra. Viszont a leletemen amit kaptam ez a diagnózis nem szerepel amit nem értek hogy miért van. Az NT= 3mm. Ami szerintem pont megfelel még.

Volt esetleg valaki hasonló helyzetben? Ilyen esetben mi a teendő? El kell vetessem a babát?


2018. nov. 3. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
vagy elmértél,vagy a gép rossz.nem lesz baj
2018. nov. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Nagyon bízom benne, kértem időpontot egy másik dokihoz is magán rendelésre mert már nagyon aggódom
2018. nov. 3. 11:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Tesómék babáját is ezzel diagnosztizálták, igaz kicsit később. Nagy volt az ijedtség, de végül nem lett gond a picivel. Már két éves nagylány, annyi, hogy jobban megfigyelték, sokkal több vizsgálatot végeztek rajta mint amúgy szokás. De szépen fejlődött, nem volt gond. Az viszont mindenképp jó, hogy mész másik dokihoz!
2018. nov. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Remélem én is hasonlóképpen leszek mint tesódék. :) bízom a legjobbakban.
2018. nov. 3. 16:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Erdekes mert ezeket joval kesobb szoktak nezni!😕
2018. nov. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen én is furcsálom mert ahogy utánna olvastam mindenki a 22 hét fele tudta meg
2018. nov. 4. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!