Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az lehet egy jel, hogy terhes...

Az lehet egy jel, hogy terhes vagyok ha az elso 1-2 heteben faj az alhasam?

Figyelt kérdés
Szex utan 4-5 naptol folyamatosan faj az alhasam, nem gorcs inkabb mintha kessel szurkalnak belulrol vagy nyomna valami. Es pisilni is gyakran kell. A melleim is erzekenyek. De a hasfajas nem hasonlit a menstruaccio gorcshoz. Vagy Bakteria is okozhatja?
2018. nov. 5. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Szex utan 4-5 nappal meg nincsenek terhessegi tunetek sőt meg a beagyazodas sem tortenhetett meg.

Elkepzelheto hogy valamilyen fertozest ossze szedtel vagy mivel azt nem irtad h mikor van pete eresed elkepzelheto h a peteeres miatt szurkal a hasad

2018. nov. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz mert nekem beagyazodas kor gorcsolt a hasam! Ovu utan 20. Napon már hasfeszules is van. És igen fájhat az alhasad! Én most vok 5 hetes és multheten fajt a petefészek el is. Tegnap óta hanyingerem van. 2. Baba
2018. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!