Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Átjárhatósági vizsgálat?!

Átjárhatósági vizsgálat?!

Figyelt kérdés

Nektek volt átjárhatósági vizsgálat?

Ha igen milyen volt?

Lapar vagy röntgenes?

Méhen kivulim volt szeptemberben és 3 hónap múlva újra lehet baba progi.

De mennem kell át járhatósagira..

És félek tőle.


2018. nov. 6. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
A rontgenesrol tudok nyilatkozni. Gyors és egyszerű. Kicsit azért kellemetlen. A fajdalmassaga meg a fajdalomkuszobtol függ.
2018. nov. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Volt, rongenes, először feltesznek egy katetert, az kellemetlen, egy pillanatig faj, olyan, mint egy nagyon erős menstruacios gorcs, de tényleg csak egy pillanat.


Utána engedik be a kontrasztanyagot, nekem csak az egyik átjárható, de nekem nem fajt, nem volt kellemetlen. Pár óra pihenés után lehetett hazamenni. Nekem utána feszített a hasam, de én nagyon hasfajos vagyok, ez azért nem általános.

2018. nov. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Majdnem két éve volt röntgenes átjárhatóságim sztk-ban. Egyáltalán nem fájt. Minimálisan esetleg az elején kellemetlen volt par pillanatig, de ennyi. Végig röhögtem, viccelődtünk az orvosommal. Mint egy rákszűrés, pedig az egyik oldal el volt záródva és folyadékkal nyitották meg. Azóta sikerült is teherbe esnem, már 8 hónaposak a gyerkőcök.
2018. nov. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem lapar volt. Nem volt különösebben megterhelő, és mást is találtak, amit egyúttal meg is oldottak.
2018. nov. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ultrahangos volt. Egyáltalán nem fájt, még csak kellemetlen sem volt.
2018. nov. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!