Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek hányadik héten kezdett...

Nektek hányadik héten kezdett "terhes" lenni a terhesség?

Figyelt kérdés
31 hetes vagyok,de már 3 napja a torkomban van a savam,fáj a hasam, mozogni,levegőt venni is nehéz,és az alvás sem a legegyszerűbb. Nem korai ez még?
2018. nov. 7. 08:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

30. héttől.

Elviselhetetlen kézzsibbadás-fájdalom reggelente, gyomorsav (pedig odafigyelek hogy ne olyan ételt egyek, de mindig van meglepetés :D), egyre fárasztóbb a séta. Alvással is küszködtem, de amióta van szoptatós párna, azóta már jobb.

Gyomorsavra igyál egy-két "feles" Salvus-vizet. Orr befog, gyors lehúz. Nekem bevált :)

2018. nov. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nálam nem egyre terhesebb lett.

15. hétig rosszullét, utána semmi, utána derékfájás, aztán a 35. héttől kb megint semmi. Akkor voltam legjobban.

2018. nov. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én a 16. Hétig voltam rettentő rosszul, az nagyon. Nehéz volt, most a 39.-ben vagyok, nem terhes kicsit sem. Gondolom majd a szülés :)
2018. nov. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!