Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik jobb terhesen?

Melyik jobb terhesen?

Figyelt kérdés
Még csak 9 hetes terhes vagyok, de szeretnék tanácsokat kérni, szerintetek mi a jobb? Eddig biciklivel jártam dolhozni a bölcsibe, de jönnek a hidegek, egyre hamarabb sötétedik... Gyalog kb 35 perces az út. Várandósan melyik megoldás a jobb? Kocsival es busszal se tudok menni, ezek kizárva ☺️
2018. nov. 8. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Terhesen nem nagyon szokták javasolni a biciklizást.
2018. nov. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretek bringázni, de várandósan, télen, csúszós utakon biztos, hogy inkább gyalog járnék.
2018. nov. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Várandósan a bölcsi elég veszélyes munkahely neked, ha számításba veszed az influenza, hányós- hasmenős, és egyéb betegségeket, amiket sajnos így nagyobb esélyel kaphatsz el. Én óvodai dolgozó vagyok, jelenleg hárman is babát várunk, de egyikünk sem dolgozik. Meg kellene ezt beszélned az orvossal, hogy mit ajánl. A biciklit én a helyedben kerülném, de ez a sok séta sem olyan jó, főleg, hogy jön a hideg.
2018. nov. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!