Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhlepényem 2-es érettség ű a...

Méhlepényem 2-es érettség ű a 33. héten, ki járt hasonlóan? Tapasztalatok érdekelnek

Figyelt kérdés
A dokim szerint 1 hónappal öregebb mint kellene, ez nem okoz koraszülést ugye? Kinek volt/van hasonló?
2018. nov. 8. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem már a 25. héten II-es volt diabétesz miatt. Elkezdtem diétázni, és nem öregedett tovább. 38. Héten született meg a kislányom, és akkor is II-es volt még.
2018. nov. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem 25dik hétben vették észre hogy elkezdett érni akkkr 1-es érettséget mondott a doki. De nekem méhlepény érettség vizsgálatra is elkelett mennem hogy jó e az áramlás. Szerencsére az teljesen jó volt.

Azt mondják hogy amíg a babát megfelelően ellátja, jó a keringés addig nincs ok aggódni. Főleg ha a babádnak a méretei megfeleleőek. Nekem levolt maradva akkor majdnem 2 héttel.

Azóta mégcsak 28dik hétben vagyok, 30 hetesen megyek dokihoz.


A lényeg hogy szerintem ne aggódj,ezzel még bőven kihúzhatod a végéig is. Főleg hogyha a doki se mondta hogy probléma lenne. Mellesleg ahogy olvastam voltak már jó páran így, és nem volt semmi gond, jó időben születek a babák.

2018. nov. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A méretei és a súlya is nagyon jó mozog is, csak erre hívta fel a figyelmem nekem is javasolt diétát még 2 hónapja hirtelen híztam sokat azóta szinte semmit nem híztam,tartom a diétát, de gondolom nem sokat tehetek ellene hogy ne öregedjen el hamar csak bízni hogy bent marad az idejéig? Köszi a válaszokat
2018. nov. 8. 14:51
 4/9 anonim ***** válasza:
32 hetesen 2-es volt, 37 hetesen 2-3-as mindkét babámmal. 38. héten születtek egészségesen.
2018. nov. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Diétáz, pihenj sokat és biztosan nem lesz semmi gond. 😊 Ezekszerint a babád jól van, szépen növekszik, biztos kifog bírni még minimum 5-6 hetet. 😊
2018. nov. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A 2-es lepény nem vészes, főleg a te terhességi hetedben. A nagyfiamat időre 2es lepénnyel szültem úgy, hogy a 26.héttől 2-es volt. Az 1es meg pláne a legjobb.

A dokim szerint a 3.fokban érett lepényre ügyelnek nagyon, mert az a legmagasabb meszesedési szint.

2018. nov. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33.héten már nekem is 2-es érettségű volt. 40.dik héten született és még akkor is 2-es volt onnan tudom, hogy voltam fekvésellenőrző uh.n a 39+6-on és rákérdeztem.Ne aggódj nem lesz semmi baj.A méhlepény meg mindenképp öregszik.
2018. nov. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valszeg sokan, mert tok normális. Nekem 34 hetes mondták h 2es érettségu, de előtte 5 hétig nem nézték.
2018. nov. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat akkor nem aggódom :)
2018. nov. 8. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!