Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Otthoni szívhangfigyelővel...

Otthoni szívhangfigyelővel kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Aki vett ilyet, hány hetesen találta meg először a szívhangot? Milyen márkát ajánlanátok? Hol lehet kapni?

Minden tapasztalat érdekel.


2018. szept. 2. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Mi Angelsounds márkájút vettünk, kb a 12. héten találtuk meg, hetente 1x használtuk.Engem megnyugtatott mikor hallottam a picit.A brendonban vettük, kb 12.000 forint volt az ára, de baba-mama csoportokban már a feléért is meg lehet venni.
2018. szept. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, második válaszoló.

Ó, az tök jó, ha már a 12. hét körül hallani lehet, én pont a 12. hétben vagyok. :) Szóval valószínűleg egy ideig még a mozgását sem érezném, ezért úgy érzem, engem is megnyugtatna.

Amíg pici volt a magzat (amikor először hallgattátok), hol kellett keresni, hogy meglegyen? Vagy ez mindenkinél egyéni? :)

2018. szept. 2. 14:40
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

11 hetes voltam,akkor kaptuk kolcson a babysound-osat noveremtol. Engem megnyugtatott h neha hallom ot.(3 veteles utan..) igy en heti 2x legalabb megkerestem ot,annyi h sokaig nem szabad matatni vele. ( felmelegitheti a rezgés a magzatvizet es napi max 2x használd 2-3 percig) nekem a zselével nem sikerult.. csak sima baba/etolajjal:)

Kerek 12 hetesen probaltam ki, meg is találtam egészen lent ahol a (bocsi) szőrzet kezdődik kb.:)

2018. szept. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Én is Angelsound-ot használtam. Másodkézből vettük, 5000 ft volt. Kb 13 hetesen használtam először.

Engem megnyugtatott. Későn kezdtem érezni a magzatmozgást és sajnos volt már vetélésem, így amikor bepánikoltam, hallgatóztam egy kicsit (kb 4x használtuk, de minden másodperc aranyat ért és egyszerűbb volt, mint orvoshoz rohanni :D)

Amióta érzem mozogni a picit, elő se vettem.

Tényleg nagyon lent keresd és akkor se ijedj meg, ha nem találod meg rögtön a szívhangot, mert nekünk is csak 15 perc után sikerült.

2018. szept. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 20 hetesen egy rémálom után szereztem be. (Mert persze h a rossz álom után a babának eszébe nem volt fél napig megmozdulni:D) Jófogáson vettem másodkézből (4000ft volt géllel) szóval elsőnek szerintem érdemes szétnezni mert sokan árulják.


Nyilván 20. Héttől már tuti megtaláltam bár csak a 24.en jöttem rá h sokszor nem is a szívhangot hanem a köldökzsinór áramlást hallottam. (Annak olyan "surrogó" utózöngéje van, míg a szívhang "dobolás"szerű)


Én akkor használtam ha valamiért elfogott az aggodalom. (A mi babánk elég kiszámíthatatlanul mozog most 38 hetesen is van olyan h fél napokra "elszundít") :D


Szerintem hasznos bár 12000ft.-ot nem adtam volna érte.

2018. szept. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Angelsounds szintén.

12. héten kaptam kölcsön, egyből megtaláltam.

A szeméremcsont felett. Nagyon lent kell keresni :)

Engem is megnyugtatott, néha ráhallgattam, ha aggódtam.

Hasznàltan, helyi csoportokban, jófogáson érdemes körülnèzni.

2018. szept. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is jófogáson vettem, 5000 Ft-ért. Az első babámnál is jó szolgálatot tett, vele véreztem, és jó volt hallani, hogy ver a kis szíve. Most várom a másodikat, hetente egyszer kétszer ráhallgatok ha lustibb, engem megnyugtat.
2018. szept. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Angelsounds márkájút vettem a Brendonban, kb. 10.000 ft volt. Anyukám találta meg vele először kilenc hetesen és pár naposan (anya egészségügyben dolgozott, szerintem azért találta meg ilyen gyorsan, plusz a baba nagyobb egy héttel). Azóta is mindig megtaláljuk, ha ráhallgatunk.:)
2018. szept. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 16. Héten találtam meg...

Mellsőfali lepény miatt vélhetően..



Engem nem nyugtatott meg.. Csak érdekes volt



Nekem köldök mellett jobb oldalon volt..

Amikor haránt feküdt, majd befordulva is..

De ritkán fekszenek így..

Minden szülésznő, és védőnő a másik felemet kente volna..amikor szótam, hogy nem ott 😂

2018. szept. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!