Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Fogat tömetni az első hetekben érdemes, vagy várjak kicsit?

Keress kérdéseket hasonló témákban: terhesség, várandósság, fogtömés, fogorvos

2018. nov. 10. 20:16  Privát üzenet  

A válaszok
Ne várj, menj az elején.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2018. nov. 10. 20:19 Privát üzenet
Nekem azt mondta a fogorvos, hogy amit lehet a második trimeszterbe csináltassam, csak ha s.o.s. akkor menjek az előbe vagy a harmadikba. 13 hetesen tömték be a fogam.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2018. nov. 10. 20:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

és az igaz hogy 6 hetes korig nincsenek összeköttetésben? mert még 6 hetes kor előtt vagyok

# 3/7Időpont 2018. nov. 10. 20:57 Privát üzenet

szerencsés vagy,ha el tudsz menni

én is terveztem, de rosszzlétektől esélytelen volt,hogy fogorvoshoz menjek :/

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2018. nov. 10. 21:42 Privát üzenet
Most csináltasd meg gyorsan, mert ha hányingered lesz akkor nem tudod megcsináltatni.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2018. nov. 10. 23:10 Privát üzenet

Én a 20 hét körül mentem. Mivel nem röntgeneznek és csak x órát kell kibírni rágás nélkül, tök mindegy mikor csinálod. Nem befolyásolja a babát. Az érzéstelenítő is helyi, nem fog belekerülni a baba szervezetébe. Legalábbis ahol én voltam, ezt mondták.

Nekem húzni is kellett volna. Na arra mondták, hogy a terhesség alatt esélytelen, hisz röntgenezni kell.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2018. nov. 11. 08:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

rendben, köszi a válaszokat!

# 7/7Időpont 2018. nov. 11. 12:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
6 hetesen érdemes elmenni az első ultrahangra?
Mikor érdemes az első vizsgálatra menni?
Utolsó menstruációm első napja július 8. volt! Múlt héten csütörtökön pozitívat teszteltem és vasárnap este is! Szerintetek mikor érdemes dokihoz mennem?
Mit érdemes kérdezni terhesseg alatt első alkalomkor egy védôtőtől?
Kézi vizsgálat nagyon korai terhességnél (4-5-6 hét) érdemes elvégezni? Olyanok válaszát várom, akik nem "engedték" az első időszakban elvégezni, amíg még picike volt a babóca!
23 hetes kismama vagyok. Első gyermekemet várom, és a doki nem mondta hogy szedjek vitaminokat Pl: elevitet, de szeretném ha minnél egészségesebb lenne a kicsi. Szerintetek el...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!