Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinél kire hasonlít a baba/gye...

Kinél kire hasonlít a baba/gyereketek? Arra vagyok kíváncsi hogy mennyit örököl a nagyszülőkből, testvérekből?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez változó minden gyereknél. Viszont egy általános felmérésre lennék kíváncsi hogy egy egy családban mennyire nagy a hasonlóság külsőre a baba és nagyszülők között vagy a szülők testvéreivel.
2018. nov. 10. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A fiam kiköpött apukám, külsőleg-belsőleg mindenhogy. A lányom annyira vegyes, hogy senki nem tudja rávágni "tiszta akárkije", pedig itt falun aztán látják mindig... A testvérem lánya ugyanúgy néz ki, mint én, csak a hajunk más.
2018. nov. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
az én fiam is babaként apukámra hasonlított, majd később a bátyjámra és most 2 és félévesen már apukájára hasonlít 😊 kiváncsi leszek pocaklakó kire fog, elvileg kislány lesz
2018. nov. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kiköpött apja egyenlőre ezt nem csak én mondom, hanem mindenki családtagok, ismerősök.Egyedul a szeme színe nem.
2018. nov. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Hát nálunk a kicsi senkire! De tényleg! A nagyobb állítólag az anyai mamára de szerintem max a hajszerkezete...

És mindkettő hihetetlen vidám optimista természet ami a férjem. De ezen felül semmi. Gyönyörűek pedig kimondottan nem vagyunk azok (kivulállok szerint is) komolyan ha nem én szultem volna őket...:)

2018. nov. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A nagylányunk arcra egy az egyben én vagyok, színeiben és testalkatában az apja. A szemszíne anyukámé, rikító kék (nekünk barna). 😊 A kicsi még pocakban van, nagyon kíváncsi vagyok rá.
2018. nov. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
A lányunk rám hasonlít leginkább, mindenki, aki idősebb, és születésem óta ismer, azt mondja, hogy mintha engem látnának gyerekként. Tényleg sok a hasonlóság, de mivel én meg anyámra hasonlítok nagyon, rá is hajaz nyilván. Apjából és az apja családjából ilyen részletek vannak inkább, gödröcske a szeme alatt, nagy szemek, szép pisze orr (nekünk kicsit hülye orrunk van, örülök, hogy nem tőlem örökölte :D). Ezek amúgy pl. mind apósomtól erednek, mindkét gyereke örökölte, unoka egyelőre csak a lányom van, de kb. 2 hónap múlva lesz egy fiunk is, kíváncsian várom, ő milyen lesz. Az 5D ultrahang szerint a gödröcske neki is ott van :)
2018. nov. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

A legnagyobb fiunk a szemszinet leszamitva a ferjemre hasonlitott egy az egyben. Most mar tiz eves, a szemelyisege egy az egyben az enyem es ahogy erosodnek a vonasai, ugy mar inkabb ram hasonlit, a testalkata szinten olyan, mint az enyem es a csaladome (magas, nyulank).

A masodik fiunk a ferjem csaladjara foleg, testalkatra is, borszin, szemszin, stb, a szemelyisege olyan, mint a ferjeme (mar o is 9 eves, latszik, hogy milyen tipus).

A pici meg csak most szuletett, nem lehet ramondani, hogy kire hasonlit, mintha lenne egy-egy vonasa mindannyiunktol, de ez meg sokat fog valtozni.

2018. nov. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Apukámra hasonlít. Mindenki azt mondta h a ferjemre, de csak mert a fiam barna haju, szemű en meg full szőke, kék szem es a parom is barna haj, szem kombó. De mára már rajottek, hogy tényleg nem az apjára hasonlit a gyerek, hanem az én apukamra. :D
2018. nov. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A fiam tiszta apja. Nagyszülőkből semmi nincs belőle.Még tőlem is csak a fülét örökölte. ☺
2018. nov. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mit lehet ezeken a válaszokon lepontozni? De most komolyan, tényleg érdekel. Olyan gyerekekről van szó, akiket sose láttatok, de ti azért tudjátok, hogy nem úgy van, ahogy leírtuk? :D Nem mintha ez hatással lenne az életemre, de esküszöm, nem értem :D
2018. nov. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!