Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek folyamatosan nőtt a...

Nektek folyamatosan nőtt a melletek az első hetekben?

Figyelt kérdés
Azon a héten, amikor meg kellett volna jönnie, nőttek valamennyit, és nagyon fájtak. Azóta nem nagyon nőnek, de érzékenyek nyomásra, és duzzadtak... Azt hittem, 2 hét alatt kinövöm a melltartóimat, de mintha utána megállt volna a növésben
2018. nov. 12. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem az elején nőtt egy kosárméretet, de aztán visszaállt a régi nagyságra.

36 hetes vagyok, de még mindig nem duzzadtak meg melleim.

2018. nov. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, dehogy.
2018. nov. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1 méretet nőtt a legelején azóta is akkora. De már nem feszül és nem duzzadt.

28hkm

2018. nov. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem nott, de fajt nagyon-nagyon.
2018. nov. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nem nőtt , pedig vártam. Alapból nagyon kicsi, sem a terhesség alatt , sem a majdnem három évig tartó szoptatás alatt nem változott semmit ugyanolyan maradt mint szülés előtt.

Viszont a barátnőmnek akinek eleve nagy volt , olyan szinten nőtt, hogy most mell kisebbítő műtétre vár , mert tönkrement a háta.

2018. nov. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2x kellett melltartó garnitúrát cserélnem, egyszer az első trimeszterben majd a harmadikban újra.
2018. nov. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

At első hetekben csak iszonyúan fájtak.

Azóta sem nőttek semennyit sem,ugyanaz a melltartó garnitúra jó rám,mint terhesség előtt.

21hetes terhes vagyok

2018. nov. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!