Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másodunokatestvér- babavállalás?

Másodunokatestvér- babavállalás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van köztetek olyan, aki másodunoketestvérrel babát vállalt? 1-2 tapasztalatra , tanácsra lenne szükségem!genetikusnál jártunk, és megerősítette , hogy vállalhatunk babát,mert ez már nem számit annyira közeli rokonságnak , csak nagyobb odafigyelés kell Uh-nál!

Kapcsolatunk elején nemtudtuk ,hogy rokonok vagyunk később derült ki.....


2018. nov. 13. 06:17
 1/9 anonim ***** válasza:
16%

Ez egy kamu kérdés...ha lettetek volna orvosnál tényleg, sőt genetikusnál akkor az azt mondta volna egy perc alatt hogy annyira közeli a rokonsagi kapcsolatotok mint barki mással aki szembejon az utcán. Kicsit olvassa utána ha már egy izgi storyt bedobsz..

Masod unokatestvereknel nincs közös ág. Max akkor ha az ő szulei a te szuleid csaladjabol szarmaznak de akkor az már brazil szappanopera tömény verfertozessel:))

2018. nov. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Első vagyok : amúgy meg egy tanáromnál pont ez történt és két egészséges gyerekük lett nem meglepő módon..
2018. nov. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

"Masod unokatestvereknel nincs közös ág."


Elárulnád, hogy akkor mit jelent az unokatestvér szó? (Függetlenül a fokozattól)

Ugyanis éppen azt, hogy közös felmenöik vannak, azaz VAN közös ág.

Az elsö unokatestvérek esetében az egyik nagyszülö közös, a második unokatestvérek esetében az egyik dédszülö azonos, ami nem egyezik azzal a hülyeséggekl, amit írtál!


Kérdezö: ettöl eltekintve a második unokatestvérek közti rokonság annyira távoli, hogy semmivel sincs több esély beget gyerekre, mint bárki mással lenne.

2018. nov. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Izgi story vagy sem , ez a valóság !Én nagymamám , párom nagyanyja testvérek voltak ..... hidd el , utána olvastam , és köszönöm a válaszod ! Az orvost már hallottam , megtörtént esetek érdekelnének (ha lenne ilyen) de természetesen minden hozzászólást szívesen fogadok :)
2018. nov. 13. 10:00
 5/9 A kérdező kommentje:
Én nagymamám, és párom nagyapja testvérek voltak .tehát a dédink közös. bocsánat előbb elírtam!
2018. nov. 13. 10:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogy nem tudtál a nagymamád testvéréről?Senki nem tudott a családban? Párod sem? Az ő családja sem?
2018. nov. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én pl nem ismerem a nagyszüleim testvéreit, mivel egyáltalán nem tartották a kapcsolatot már a szüleim megszületésekor sem.
2018. nov. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nem! Egyaltalan nem tartjuk a kapcsolatot!

Igazabol mielott megismerkedtunk azt sem tudtam , hogy o a vilagon van ! Genetikusnal azota mar jartunk! Azt mondta emiatt ne adjuk fel a kapcsolatunkat es a terveinket ! Ez nem olyan kozeli rokonsagnak szamit !

Talalkozott ennel mar sokkal roszabb helyzettel!

2018. dec. 14. 20:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Bár régi a kérdés, de hátha érdekel még válasz. Az én szüleim is másodunokatestvérek. Én 29 éves vagyok, világéletemben makkegészséges, a nővéremmel együtt. 😉
2021. márc. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!