Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetesen más is egész nap...

38 hetesen más is egész nap fáradtnak érzi magát?

Figyelt kérdés
Igaz az éjszakáim nem egészen teljes értékűek, de azért alszom. Mégis egész nap passogok. Alig állok a lábamon. Közeledik a vége azért lehet? Mások is voltak vannak így?
2018. nov. 13. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én inkább akkor voltam extra energikus. A 30. hét körül voltam totál hulla, aztán szépen lassan visszajött az erőm a végére. 😊
2018. nov. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 36 hetesen érzem ugyanezt. Alig bírok ébren maradni és akkor is olyan lestrapált vagyok. :( Pedig nagyon igyekszem még emelt fővel végig vinni ezt a néhány hetet.
2018. nov. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is tartom magam, de kb úgy érzem magam egész nap mint mikor éjszakásból jöttem haza és nem feküdtem le aludni. :( Akkor én is felemelem a fejem és kitartok így a végére.
2018. nov. 13. 13:20
 4/4 anonim ***** válasza:

1,5 éve szültem, hónapok óta végig alusszák a gyerekeim az éjszakát, nappal sem nyúznak agyon, kutya bajom, de mégis rettentő fáradt vagyok napok óta. Kihívás ébren maradni.


Kitartást a végéhez! Könnyű szülést és minden jót kívánok nektek!

2018. nov. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!