Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes pocis vagyok es...

35 hetes pocis vagyok es kijott az aranyerem. Mi hatasos ra?

Figyelt kérdés
Voltam a hazi orvosomnal korom virag kremet ajanlott es kamillas aztatast,de ajanlottak az Aloe-s Lipset vagy zold keremet es first-os borogatst.Ezek bevaltak?
2008. nov. 5. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Krémekben nem vagyok otthon, de fontos, hogy odafigyelj a táplálkozásra, hogy minél könnyebben, erőlködés nélkül tudj székelni, hogy ne jöjjön ki még jobban. Fontos a sok zöldség, fehér kenyér helyett barna és no csoki!!!!
2008. nov. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az etkezesre eddig is oda figyeltem,de a doki szerint a baba van mar ugy elhelyezkedve h nyom ott lenn valami eret...amugy lehet igaza van mert nagydolgozas utan jott ki es abszolut nem volt szorulasom...(legalabb is en akkor vettem eszre0...nem faj,nem verzik ,nem viszket.
2008. nov. 5. 20:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

van ra kup, ami hasznal, a nevet nem tudom, de a doki biztos, a parom is azt hasznalja, es azota jo neki.


a kamillasborogatas jo, gyulladascsokkento, stb, de vigyazz ra, hogy ne szaritson ki nagyon, ezert neha kend be kremmel a popsid


sajnos ilyen "ultimate" módszer nem létezik, amitol hipp hopp eltunik, de szules utan elmulik, es a fentebb leirt modszerek nagyben segithetnek.

2008. nov. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Reparon kúp és kenőcs.Nekem és ismerőseimnek is nagyon bevállt, nagyon tudom ajánlani.
2008. nov. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Aurobin kenőcs.
2008. nov. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
A Sperti kenőcs és kúp nagyon jó, terhesség és szoptatás alatt is használható. Ajánlom, használj kamillás nedves wcpapírt is. Nem árt, ha edzed a gátizmokat intimtornával.
2008. nov. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Detralex, vény nélkül kapható, kismamák is szedhetik, visszérpanaszokon is segít. (nekem orvos javasolta). Mielőbbi jobbulást!
2008. nov. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Én használtam rá az aloés zöld krémet és a first-tel is próbálkoztam, de nekem nem segítettek. Nekem az Aurobin krém vált be, de azt orvossal kell feliratni.

Üdv 36 hetes

2008. nov. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten eltiltott az orvos a Detralextől, terhesség és szoptatás alatt is. Elég erős gyógyszer, egy időben csak vényre adták a patikában... de tényleg használ.
2008. nov. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!