Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem kevés az utrogestanból...

Nem kevés az utrogestanból este 1 tabletta hüvelybe?

Figyelt kérdés
Ma voltam dokinál 5 hetes terhes vagyok. 2 napja van rózsaszínes folyásom és az utrogestan hüvelytablettát irta fel. Viszont este 1 tablettát hüvelybe. Nos a kérdésem az lenne ez nem kevés adag? Valamint mennyi ideig kell feküdni hogy felszívódjon normálisan? 2,5 éves kisfiu mellet nincs valami sok időm pihenni.
2018. nov. 14. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Először nekem is egyet kellett este. Lehetőleg akkor tedd oda, amikor lefektetted és elaludt a gyerek. Én lefekvés után tettem fel és már nem is keltem ki az ágyból reggelig, vagy amíg este ki nem kellett mennem pisilni.

Ha még lesznek panaszaid az adag mellett valószínű emelni fognak az adagon.

2018. nov. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ahha... Értem. Valamint azt mondta hogy a külső méhszáj 1cm re nyitva van de azt mondta hogy ez ugy nez ki mint aki szült már és egyébként mutatta végig zárva vagyok. Csak a külső van nyitva. Ez jelenthet bajt? Nagyon megillyeszett de mondta nem kell.
2018. nov. 14. 19:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Huh, hát nekem első baba, így érdemben nem biztos, hogy tudok okosat mondani, én most pont azért megyek következő héten, hogy megnézzék zárt-e még, mert ha nem onnantól fekvés van szigorúan. Anyukámról tudom, hogy neki félidőnél nyílt ki velem, és őt is fektették onnantól. Nem írt rá a lapodra olyat pl. hogy C:3100, vagy ilyesmi?
2018. nov. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem semmit. Én kint élek Ausztriában itt minden más.... De azt mondta ezzel nem kell foglalkozni.... Remélem is hogy nem lesz baj.
2018. nov. 14. 20:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért erre a biztonság kedvéért kérdezz még rá valahol, vagy reméljük válaszol még itt valaki, hátha jobban tudja más, hogy van-e ilyenkor teendő.
2018. nov. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!