Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól nem lehet nehezet...

Mikortól nem lehet nehezet emelni és mi számít nehéznek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most tervezzük a babát, 1 hét múlva nem kéne megjönnie. Viszont én sokszor nehéz fizikai munkát végzek. Úgy képzeljétek el, hogy 20-25 kg közti súlyokat lentről két kézzel fej és mellmagasságig. Mikor hogy jön ki. Emellett a földről kint a hidegben max 3 kgot is mellmagasságig.


Ez problémás lehet? Árt a babának vagy nekem fog ártani? Hosszú évek óta ezt csinálom télen szóval én fizikailag bírom, mondjuk a derekam nem mindig örül a hajlongasnak, de az egy rossz pózban alvásnak sem.


Egyéni vállalkozó vagyok, szóval tappenz és ilyesmi esélytelen :(


2018. nov. 17. 06:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)


Alapból én szeretek nehezet emelni, egyáltalán nem okoz gondot.


És szerintetek ez probléma addig ameddig nem derül ki a terhesség?


Ha ebben a hónapban sikerült is, akkor is még max. a beágyazódás tart, nem hiszem, hogy gond, de mikortól válik problémává?

2018. nov. 17. 14:29
 12/15 anonim ***** válasza:

első terhességemnél én is nehezet emeltem a munkahelyemen

görcsöltem és véreztem is, de akkor még nem tudtam a terhességemről 8.hetesen derült ki csak

ha tudtam volna, kezdetektől nem emeltem volna...11.héten el is kellett mennem tp.-re

2018. nov. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Meg a másik, hogy pár hónapja próbálkozunk. Most hogy hagyjam abba a munkát? Ebből élünk többek között. Tehát próbálkozás miatt nem függeszthetem fel.
2018. nov. 17. 19:25
 14/15 anonim ***** válasza:

nem is azt tanácsoltuk,hogy hagyd ott a próbálkozás miatt

hanem,hogy amint pozitív a teszted kérj másik munkát és ne emelgess

2018. nov. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Még a doki előtt?
2018. nov. 17. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!