Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen ülve kézzel húzni...

Terhesen ülve kézzel húzni valamit ami nem könnyű olyan, mintha nehezet emelnék?

Figyelt kérdés

Lányom 5 éves,14kg...este lerugta magéról a takarót és próbáltam ülve kihúzni alóla,de nem sikerült aztán nem is erőltettem... hoztam másikat

Ez felér azzal ha nehezet emelek?mert itt csak kézből húztam,persze nem erölködtem


2018. aug. 27. 05:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz ettől, ha erre irányul a kérdés. Amúgy én sem rángatom ki a takarót az alvó gyerekem alól, mert nem akarom felébreszteni. Van több takarója, ráterítek egy másikat.
2018. aug. 27. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a lányod emelgetéséhez gondolom hozzászoktál így neked 14 kg sem számít "nehéznek"
2018. aug. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ikerterhesen végig emelgettem a fiamat, mivel nincs közöttük két év, még szükség volt rá. Minden etetésnél beemeltem az etetőszékbe, altatásnál a rácsoságyba, utazásnál az autósülésbe, stb. 12-14 kiló lehetett kb. ebben az időszakban. Könyökből és bicepszből emeltem, a védőnő így javasolta. Természetesen semmi gondot nem okozott, neked sem fog.
2018. aug. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20 hónap lesz a két fiam között. 1jere vagyok kiírva de meg a mai napig emelgetem és a csigalepcson le fel viszem. Semmi bajunk sincs. Persze a front megterhel és a terhesség mar nehéz de azért ennyitol nem lesz bajotok!
2018. aug. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
15 kilos a fiam, okos ertelmes de vannak azok a helyzetek amikor nem tudom elkerulni hogy ne emeljem fel. 34 hetes terhes vagyok, veszelyeztetett de meg se erzem, hozza vagyok szokva o sulyahoz.
2018. aug. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem emelgetek,veszélyeztett vagyok,azért is voltam kíváncsi,hiszen ez végülis nem számit emelésnek
2018. aug. 27. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!