Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetesen 6 órás buszút?

9 hetesen 6 órás buszút?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek bevállalhatok-e 9 hetes terhesen egy 6 órás buszutat. A párommal minden évben elutazunk decemberben adventezni, viszont idén már 3-an mennénk :) Nagyon szeretnék menni, de ha kockázatot jelent a babámnak, akkor nem :) Természetesen meg fogom kérdezni majd az orvosom is, csak addig is, érdekelne valaki volt-e ilyen helyzetben :)

2018. nov. 17. 08:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
2 hónapos terhesen nyugodtan utazhatsz. De csak akkor buszozz, ha nem esik nagy hó és nincsenek hóakadályok.
2018. nov. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Ha a terhesség rendben van, akkor semmi veszélye nincs, remélhetőleg senki nem szàll fel betegen, H 6 óràn keresztül fertőzze a többieket. Ami probléma lehet, ha esetleg bejön a hànyinger- hànyàs " korszak" nàlad addigra...na az úgy kellemetlen.
2018. nov. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A kockázat max. annyi, hogy hol pisilsz.
2018. nov. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

Miért ne mehetnél? Nem értem. :)

Van aki 6 hónaposan repül.

2018. nov. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg utazhatsz, de nekem a 9. hét környékén olyan erős hányingerem volt, és annyira nem volt erőm semmihez, hogy az is megterhelő volt, hogy reggel bemenjek a munkahelyemre (30perc).

De ha neked nem lesznek rosszulléteid szerintem simán mehetsz.:)

2018. nov. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha probléma mentes a terhesség, és táppénzen sem vagy, akkor minden további nélkül. Ha esetleg táppénzen lennél, és mindenképp utazni szeretnél, akkor jobb, ha az orvos nem tud róla, mert ha komolyan veszi a táppénz kérdést, akkor le fogja harapni a fejed.
2018. nov. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%

Én 5 hósan repültem ennyit.

Semmi bajod nem lehet maga a buszozás miatt.

2018. nov. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
37%
Én voltam kocsival Prágában 9 hetesen. Semmi gond nem volt, illetve annyi, hogy hánytam párat útközben :D de ha bírod, és nem hánysz, akkor menj nyugodtan.
2018. nov. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly 13 hetes voltam, mikor Bécsbe készültünk, igaz mi vonattal, 6.5 óra, de végül lemondtam. Nem az út, hanem a gyaloglás és a hideg miatt nem vállaltam be. Akkoriban nagyon hamar elfáradtam.
2018. nov. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%
Tekerd magad vattába és ki se menj! Atyaég!
2018. nov. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!